نرم افزار BPMS و مدیریت فرآیندهای کسب و کار (سیستم ساز ستیران)

نرم افزار BPMS - فرآیندهای کسب و کار

نرم افزار BPMS ستیران، ابزاری قدرتمند جهت تولید و توسعه نرم‌افزار، هوشمندسازی کسب و کار و ساخت انواع برنامه‌ها و فرآیندها است. که بدون نیاز به دانش کدنویسی و با استفاده از رابط‌های بصری-گرافیکی از منطق ساده و ویژگی Drag & Drop استفاده می‌نماید.

 • این محصول بر روی پلتفرم جامع ستیران 360 پیاده‌سازی شده که امکانات زیرساختی متعددی را به صورت پیش‌فرض به هر پروژه‌ای اختصاص می‌دهد.
 • نرم‌افزارها، سیستم‌ها و فرم‌های طراحی شده‌ی شما، به‌راحتی به ابزارهای اتوماسیون، CRM ،ZRM، مدیریت اسناد، مدیریت وظایف و ده‌ها محصول اماده، در این پلتفرم مجهز می‌گردد.
 • وجود فرم ساز پویا و قدرتمند، با قابلیت‌های ساده و خاص جهت سیستم سازی و هوشمندسازی کسب و کار از دیگر مزایای این نرم افزار است.
 • بهره گیری از طراح فرایند (گردش کار) با ساختار بهبود یافته، که نسبت به BPMN2، سریعتر و ساده‌تر است و از مهم‌ترین قابلیت‌های این نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب و کار محسوب می شود.
 • پشتیبانی از ابزار ساخت گزارشات و داشبورد ساز چند منظوره برای ساخت انواع گزارش، داشبورد دلخواه، پنل‌های داده‌ای مختلف، لندینگ و… جهت ارائه اطلاعات کسب و کار به مدیران در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت.
 • امکان استفاده در قالب ساختار ابری (Cloud) که در هیچ نرم افزار BPMS مشابهی در کشور وجود ندارد.

فرآیندها را با BPMS ستیران ساده کنید

BPMS ستیران با بهینه سازی فرآیندها کارایی را افزایش می دهد. ستیران تضمین می کند که در تمامی مراحل مشاوره پیش از خرید، استقرار اولیه و بهینه سازی عملکرد نرم افزار شما را همراهی می نماید.

برای دریافت مشاوره و دمو جهت خرید نرم افزار با ما در تماس باشید.

تزیینات صفحه مدیریت کسب و کار
تزیینات نارنجی صفحه BPMS

حداکثر میزان بهره وری و کارایی با مجموعه کامل ابزار های نرم افزار BPMS

با مجموعه ابزار های BPM ستیران می‌توانید هر فرآیند تجاری را مدل‌سازی، طراحی، اجرا و بهینه‌سازی کنید. با مدیریت گردش کار در نرم افزار مدیریت فرآیندهای تجاری ستیران، نحوه انجام کارها را متحول کنید.

ابزار های ساده طراحی BPMS ستیران

سهولت در کاربری

تمام فرآیندها و فرم‌های خود را در نهایت سادگی با ابزارهای کشیدن و رها کردن و بصورت کاملا بصری و گرافیکی تعریف کنید.

سازگاری سریع در نرم افزار BPMS ستیران

سازگاری سریع

با بهینه سازی های آسان و بدون نیاز به کدنویسی، فرآیندها را انعطاف‌پذیر و چابک نگه دارید تا از رقبا پیشی بگیرید.

متریک های قابل تعریف در مدیریت کسب و کار ستیران

آنالیز عملکرد

با تجزیه و تحلیل داده ها در فرآیندها و شناسایی آسان گلوگاه ها برای بهبود کارایی سازمان برنامه ریزی کنید.

انظباق همیشگی با قوانین و مقررات

انطباق با قوانین

اطمینان حاصل کنید که تمام فرآیندها به دقت از سیاست‌ها و دستورالعمل‌های حیاتی سازمانی و کشوری پیروی می‌کنند.

استقرار سریع در نرم افزار مدیریت کسب و کار ستیران

استقرار سریع

تمام فرآیندهای کسب و کار خود را در لحظه ای که آنها را طراحی می کنید، بدون هیچ تأخیر یا دردسری به کار بگیرید.

چرا کسب و کار خود را در نرم افزار BPMS ستیران هوشمند کنیم؟

BPMS ستیران سازمان ها را قادر می سازد تا عملکردهای تجاری را با نیازهای مشتری هماهنگ کنند و به مدیران کمک می کند تا نحوه استقرار، نظارت و اندازه گیری منابع شرکت را تعیین کنند. با در اختیار داشتن BPMS ستیران و استفاده از ابزارهای قدرتمند آن، سازمان توانایی افزایش کارایی و بهره وری، کاهش هزینه ها و به حداقل رساندن خطاها و ریسکها را دارد و در نتیجه عملکرد را در تمامی دپارتمان ها بهینه می کند.

web app builder-نرم افزرا سیستم ساز

نرم افزار سیستم ساز در قالب BPMS ایرانی

سامانه سیستم ساز با قابلیت‌های ویژه‌ای که دارد، به شما امکان تولید انواع نرم‌افزارهای کوچک و بزرگ سازمانی را بدون هیچگونه دانش کدنویسی با محیطی کاملا بصری-گرافیکی و بسیار کاربرپسند در یک ساختار یکپارچه، با سرعت و کیفیت بالا محیا می‌نماید. عدم وابستگی نیاز به دانش کدنویسی، سازمان‌ها را مقدور می‌سازد تا سیستم‌های اطلاعاتی خود را با بهره‌گیری از نیروهای کاملا بومی خود سازمان تولید نمایند.
با امکانات سیستم ساز می‌توانید نرم‌افزارهای تحت وب تولید کرده و همزمان با BPMS، فرایندهای کسب و کار خود را مکانیزه(هوشمند) نمایید!

مهم‌ترین قابلیت این محیط، بهره‌گیری از امکانات از پیش ساخته شده‌ی پلتفرم ستیران 360 می‌باشد که قدرت محصول نهایی را دو چندان خواهد کرد.
ستیران، با تکیه بر دانش تیم تولید و توسعه خود اقدام به تولید و گسترش سامانه BPMS به صورت کاملا بومی نموده و همین امر توسعه و ارتقای سامانه را در بازه‌های زمانی مختلف و متناسب با کسب و کارها مقدور می‌سازد.

ساخت فضاهای کاری (WorkSpace)
طراحی منوها به صورت ابشاری
استفاده از قالب های آماده
ساخت فرم‌ لاگین سفارشی
طراحی جداول و دیتابیس‌ها
مدیریت وب سرویس و APIها

چگونگی عملکرد نرم افزار مدیریت فرآیند های کسب و کار ستیران در سازمان شما

طراحی فرایند و برنامه های کاربریی

طراحی فرآیند

با استفاده از عناصر کشیدن و رها کردن برنامه های کاربردی مختص سازمان خود را ایجاد کنید یا از برنامه های از پیش ساخته شده ستیران و فرآیندهای قبلا طراحی شده بهره ببرید. فرم ها را با استفاده از ابزار گرافیکی قدرتمند ما طراحی کنید و خط مشی های یکپارچه و دستورالعمل های فرآیند را تعریف کنید.

راه اندازی و استقرار سریع فرایند های با ستیران

راه اندازی و مقیاس پذیری

استقرار سریع به این معنی است که می توانید به محض اتمام طراحی فرآیندها، اجرای آنها را شروع کنید. فرآیندها به راحتی با سایر ابزارهای ضروری ادغام می شوند و می توانند با کمترین تلاش با اندازه و مقیاس سازمان شما تناسب پیدا کنند.

بهینه سازی و افزایش بهره وری با BPMS ستیران

بهینه سازی

فرآیندهای در حال انجام را زیر نظر بگیرید، وظایف را در حین انجام تغییر مسیر داده و تخصیص مجدد دهید، گزارش های دقیق مبتنی معیارهای سفارشی سازمان و وظایف فرآیند محور دریافت کنید. گلوگاه ها و ناکارآمدی های فرآیند را حذف کنید، و فرآیندها را در صورت لزوم اصلاح کنید.

ابزار های جامع نظارتی در نرم افزار ساز ستیران

نظارت

با دریافت گزارش های دقیق و در لحظه، چگونگی انجام وظایف را مانیتور و مدیریت کنید. به‌روزرسانی‌های منظم از نحوه پیشرفت های انجام شده در هر فرآیند دریافت کنید و بدون اینکه شخصاً در وظایف تیم ها دخالت کنید بر تمام فرآیندهای جاری نظارت داشته باشید.

فرم ساز در نرم افزار BPMS ستیران

پشتیبانی سامانه BPMS از
فرم‌ساز حرفه‌ای و متمایز

نرم افزار BPMS ستیران با پشتیبانی از فرم‌ساز پویا و با بهره‌گیری از سازنده‌های بصری(Drag and Drop) و ده‌ها قالب، ویجت و فیلد، امکانات بی پایان ساخت قدرتمندترین، پیچیده‌ترین و گسترده‌ترین فرم‌ها را بدون نیاز به حداقل دانش کدنویسی، به سهولت و با صرف حداقل زمان، ممکن می‌سازد.
قابلیت‌های مهم و کلیدی فرم‌ساز ستیران قابل تامل بوده و ساخت هرگونه فرم‌ با المان‌های پیچیده و حجیم را برای نرم‌افزارهای تحت وب محیا می‌نماید. همچنین این نرم افزار امکان ساخت و تلفیق فرم‌های مورد‌ نیاز در یک فرم واحد را جهت ساخت حداقل فرم با بیشترین کارایی محیا می‌نماید.

بیشتر بدانید ...
انواع روش‌های اتصال فرم به داده‌های درون/برون‌سازمانی
تعریف ظاهر نهایی بر حسب کاربران و سفارشی‌سازی فرم‌های مد نظر
تعریف فیلدهای وابسته به یکدیگر
فرم‌های چند مرحله‌ای(Wizard Forms)
فرم در فرم(Nested Form)
ویجت‌های نمایشی و نموداری
امکان تعریف انواع فیلدها و المان‌ها به صورت متغیر برای دریافت اطلاعات فرم
امکان Import و export کردن فرم‌ها
Setiran Workflow Builder

فرایندساز ساده ولی قدرتمند

سامانه مدیریت کسب و کار ستیران یک سازنده گردش کار بصری را ارائه می دهد که امکان ایجاد و مدیریت فرآیندهای کسب و کار مورد نیاز را به همراه تمام فرم ها و داده ها برای انجام کار به روشی مؤثر و دقیق فراهم می کند. کافی است هر تعداد از مراحل فرآیند را در ایجاد کننده گردش کار تعریف نمایید، آنها را با داده ها، فرم ها و منطق مراحل گردش کار متصل کنید، و گردش کار آماده برای استفاده آماده است.

بیشتر بدانید ...

نرم افزار مدیریت کسب و کار ستیران مجموعه کاملی از ابزارها را برای طراحی، راه اندازی، اتوماسیون و مدیریت گردش کار ارائه می دهد. از مدیریت چرخه عمر کامل گردش کار در یک محیط مبتنی بر وب بدون نیاز به جابجایی از یک رابط به رابط دیگر بهره ببرید.

Setiran Workflow Builder schema
فرایند ساز ستیران امکان ساخت ساده هر فرآیند پیچیده ای را فرآهم می آورد

هر چند که استاندارد bpmn2 در سراسر دنیا زبان واحد و شناخته شده‌ای می‌باشد ولی دو اشکال مهم بر آن وارد است که برای این موضوع به صورت خلاقانه در محیط ستیران  راهکاری در نظر گرفته شده است:

دو اشکال مهم استاندارد bpmn2:

 • پیچیدگی نماها و مشخصات
 • بزرگ شدن بیش از اندازه اسکریپت‌ها

BPMN2 Example - نمونه پیچیدگی در فرآیند

BPMS ستیران مجموعه کاملی از ابزارها را برای طراحی، راه اندازی، اتوماسیون و مدیریت گردش کار ارائه می دهد. از مدیریت چرخه عمر کامل گردش کار در یک محیط مبتنی بر وب بدون نیاز به جابجایی از یک رابط به رابط دیگر بهره ببرید.

 • نمایش خلاصه فرایند، طراحی گرافیکی 
 • Drag & Drop
 • مطابق با استاندارد BPMN2
 • اسکریپت منیجر
 • اجرای آزمایشی
 • ورژنینگ
 • فرمول نویسی
 • پیروی از ساختار چارت و اعمال سطوح دسترسی در مراحل مختلف
 • قابلیت شروع فرایند به روشهای متفاوت
 • کارتابل متمرکز
 • وجود سلول‌های کنترلی برای کلیه ماژول‌های موجود در پلتفرم
 • مرکز اعلانات (Notification Center)
 • قابلیت ارجاع مستقیم و اولویت‌گذاری در روند اجرای فرآیند
 • پشتیبانی از انواع API‌ها و وب سرویس‌ها
 • قابلیت import و export کردن فرآیندها
 • قابلیت تعریف منطق های نمایش/عدم نمایش و اجباری/اختیاری بودن مولفه‌های فرم‌های در جریان

یکی از نقاط قوت نرم افزار BPMS ستیران در ماژول گردش کار امکان تعریف رخداد هایی است که دیگر ماژول های پلتفرم ستیران 360 تعریف می نمایند، همچنین امکان افزودن رخداد های ارتباطی بصورت پیش فرض و به سادگی وجود دارد.برای مثال (ساخت پرونده در CRM/ZRM، ارسال فکس از طریق فکس سرور، ساخت فایل در فایل سرور ، پیروی از ساختار چارت سازمانی، ارسال ایمیل از طریق ایمیل سرور، ایجاد قرار در تقویم، ایجاد وظیفه در مدیریت وظایف، ارسال پیام در سیستم اعلانات و… )
نرم افزار BPMS ستیران با امکان تعریف شروط بر روی روندها قابلیت تعریف فرایندهای پیچیده را به سازمان خواهد داد . و از بروز خطاهای انسانی در طی پیشرفت فرایند جلوگیری خواهد کرد. در فرآیندساز/گردش کار فرآیند ستیران تعریف شروط بر روی انواع مراحل، سرویس‌ها و یا در مواقع انتخاب مجری در مراحل مختلف امکان‌پذیر می‌باشد

تعریف شروط بر روی مراحل فرآیند در نرم افزار گردش کار ستیران
setiran dashboard Builder-داشبرد ساز در نرم افزار BPMS

گزارش‌ساز و داشبوردساز چندمنظوره و هوشمند

نرم‌افزار داشبوردساز یکی از قدرتمندترین ابزارهای پلتفرم BPMS ستیران می‌باشد که قابلیت اتصال به تمامی نرم‌افزارها و دیتابیس‌های سازمان را داشته و بر همین اساس می‌تواند گزارش‌های مدیریتی، گزارش‌های ترکیبی و اطلاعات جامعی از وضعیت سازمان به صورت در لحظه(online) و کاملا منعطف ارائه نماید.

بیشتر بدانید ...
 • تعریف انواع الگوریتم‌ها و سیاست‌های هوش تجاری BI
 • ساخت انواع فیلترها
 • ساخت نمودارهای بسیار قدرتمند، زیبا و لایو ( برخط )
 • ساخت ویجت‌ها و گیج‌های گرافیکی متنوع
 • ایجاد گزارش‌های تو در تو
 • وجود قالب‌های اماده برای انواع صنایع
داشبورد ساز در نرم افزار مدیریت فرایند های کسب و کار
 • هوشمندسازی داشبوردها
 • ساخت نمودارهای Drill Down
 • قابلیت import و export کردن داشبورد ها
 • فرمول‌نویسی و تعریف انواع KPI و شاخص گزارش‌های پیشرفته
 • قابلیت تغییر الگوی نمایشی توسط کاربر نهایی، نرم‌افزار موبایل و…

Contact Center و ساختار ارتباطی

ماژول های ارتباطی ستیران در BPMS

با توجه به اینکه تعداد زیادی از سامانه‌های مورد نیاز مشتریان، نیاز به لایه OMNI Channel داشته یا به عبارتی دیگر شروع کننده فرم و فرایند از سمت مشتریان از انواع درگاه‌ها همچون (تلفن، وب سایت، ایمیل، پیامک، فکس ) استفاده می‌کنند، وجود یک مرکز تماس حرفه‌ای در این پلتفرم با طراحی سناریویی طبق استاندارد BPMN، قدرت این محصول را چند برابر می‌نماید.

پیاده سازی سامانه های CRM ، ZRM و باشگاه مشتریان (میز خدمت) بر پایه BPMS

پلتفرم ستیران 360 از یک بستر مدیریت ارتباط با مشتری/شهروند بهره می‌برد که به این محصول قدرت ویژه‌ای داده است. این قابلیت برای سازمان‌هایی که ارتباط تنگاتنگی با مشتری/شهروند داشته و خدمات متنوع و پیچیده‌ای در اختیار شهروندان خود می‌گذارند در BPMS ستیران تعبیه شده است.
در BPMS ستیران می‌توان فرم‌ها را به پرونده‌های اشخاص در CRM مرتبط کرده و با شناسایی افراد، خدمات اختصاصی و سفارشی شده به آنها ارائه نمود. همچنین تاریخچه‌ی کلیه‌ی ارتباطات و مکاتبات بر مبنای سطوح دسترسی و کارتابل شخصی و به صورت مدیریت شده در دسترس می باشد.
فرایندهایی از سازمان که نیاز به درگاه ارتباطی برای مشتریان و شهروندان دارند، می‌توانند از طریق سامانه مدیریت فرایند های کسب و کار ما در قالب ابزارهای CRM ،ZRM، میز خدمت و یا باشگاه مشتریان پیاده سازی شوند.
در افزونه باشگاه مشتریان، یک یا چند درگاه محدود و امن با قابلیت شناسایی شهروند جهت ارائه خدمات ویژه و غیر حضوری سازمان در نظر گرفته شده است.

مدیریت ارتباط با مشتری - CRM

همه ابزار هایی که شرکت‌ها و سازمان ها برای ارائه بهترین تجربه مشتری نیاز دارند

مدیریت ارتباط با شهروند – CiRM

ماژولی قدرتمند برای مدیریت تعاملات پیچیده بین شهروندان و دولت

میز خدمت سازمانی

ابزار های ارتباطی یکپارچه و متعدد جهت دریافت درخواست ها و نیاز های ارباب رجوع

معرفی سامانه جامع ستیران 360- ماژول های نرم افزاری

قدرت گرفته از پلتفرم ستیران 360

وجود پلتفرم ستیران 360 با ابزار و امکانات از پیش ساخته شده‌ی خود، ساخت سامانه‌های مورد نیاز شما را بسیار سریع و قدرتمند می‌کند.

قابلیت‌ها :

 • دیکشنری با قابلیت تعریف زبان
 • مدیریت فایل و اسناد
 • ارجاعات و کارتابل شخصی
 • ساختار اعلان
 • مدیریت اکشن‌ها
 • جستجوی جامع
 • ساختار ارتباطی بین اسناد
 • و صدها قابلیت دیگر ..

 • ساختار پرمیشن
 • چارت سازمانی بر پایه سمت
 • دسته بندی موضوعی
 • SDK
 • مدیریت بانک‌های اطلاعاتی
 • مدیریت CSS‌ها
 • LDAP
 • تقویم فارسی

 

توضیحات بیشتر …

امکان استفاده مبتنی بر فضای ابری (Cloud BPMS)

این سامانه به صورت کلود و فارم ساخت‌یافته است، به گونه‌ای که سازمان‌های بزرگ برای سازمان‌های زیرمجموعه‌ی خود نیازی به خریداری نسخه جدید ندارند، بلکه فقط کافی است فارم و پرتال جدید ایجاد نمایند.

این امر باعث می‌شود که سازمان برای کلیه‌ی زیرمجموعه‌های خود، با دسترسی و چارت مجزا کلیه ابزارها و برنامه‌ها را تکثیر نماید و در یک بستر مناسب بخش اصلی سازمان و کلیه‌ی زیرمجموعه‌های آن از امکانات موجود بهره‌مند شوند.

مزایا:

 • صرفه‌جویی چشمگیری در هزینه‌ها
 • یکپارچگی باور نکردنی، اطلاعات یکدست و گزارشات هوشمند در سطح کل سازمان
 • خروجی فوق‌العاده از منظر تعریف فرایندهای یکپارچه در کلیه زیرمجموعه‌های یک سازمان بزرگ

البته قابل ذکر است که در این معماری هر سازمان(و یا زیر سازمان) فضای کاری خود را داشته و تنها می‌تواند به داده‌های بومی خود دسترسی داشته باشد، ولیکن با تشخیص مدیر فارم این امر مقدور بوده که  دو یا چند فارم در زمینه‌هایی ( ارجاعات، فرم مشترک، گردش مشترک، داشبورد مشترک، پروژه مشترک و…) با هم مرتبط باشند و همچنین سازمان بالا دست به کلیه اطلاعات فی مابین، دسترسی نظارتی و گزارشی خواهد داشت.

یکپارچگی در مرکز ارتباطات ستیران 360

درخواست دموی نرم افزار BPMS

در صورت نیاز به برگزاری جلسه معرفی هر یک از محصولات ستیران به صورت غیر حضوری و یا حضوری، درخواست خود را در این بخش ثبت نمایید.

مدیریت فرآیندهای کسب و کار را در ستیران سریعتر می‌سازیم و سریعتر تحویل می‌دهیم

در دنیای امروز پیچیدگی کسب و کارهای سازمانی در حال افزایش است و طول عمر برنامه‌های کاربردی هر روز در حال کاهش است. با این وجود فقط کافیست به مشکل کسب و کار رسیدگی کنید، داده‌ها را جمع‌آوری و پس از رفع مشکل در راستای مدیریت فرآیند کسب و کار خود، راه‌حل را کنار بگذارید.

پلتفرم‌های توسعه (سیستم مدیریت فرآنید کسب و کار) این امکان را فراهم می‌کنند تا بتوانید بدون دانش کدنویسی راه‌حلی مناسب برای رفع مشکلات بیابید.

نرم‌افزار مدیریت کسب و کار ستیران شامل یک طراح فرم(سامانه‌ی فرم ساز) با ویژگی کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) است. این پلتفرم با ایجاد جریان‌های کاری با استفاده از سامانه‌ی گردش‌کار،به مدیریت فرآیند کسب و کار پرداخته و افراد درون سازمان شما را به افراد خارج از آن متصل می‌کند.

با کمک سیستم مدیریت فرآیند کسب و کار ستیران، می‌توانید به طور موثرتری به نیازهای خاص سازمان خود رسیدگی کنید و  همچنین شکاف‌ها را در بین فرآیندهای تجاری خود ببندید.

سامانه BPMS

آیا BPMS ستیران با سایر محصولات ستیران ارتباط یکپارچه دارد؟

بله . در کنار BPMS ستیران تعدادی زیادی از سیستم‌های دیگر وجود دارد که می‌توان آن‌ها را با این سیستم ساز ادغام کرد. نظیر : سامانه ی گردش کار (فرایند ساز) و سامانه‌ی فرم ساز و سامانه داشبورد ساز


‫0/5


‫(0 نظر)

ایا نرم افزار BPMS با رابط کاربری ساده و قابل فهم طراحی شده است؟

با وجود سادگی کاربرد و همچنین آموزش‌های اولیه، شرکت ستیران مستمرا در کنار شما خواهد بود.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا امکان طراحی بصورت گرافیکی در نرم افزار ستیران وجود دارد؟

بله. چنانچه فرآیندهای شما  شامل تعداد زیادی مرحله باشد، این گزینه به کمک شما می‌آید و می‌توانید در یک نگاه فرآیند را طراحی کنید.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا امکان سفارشی‌سازی بیشتر علاوه بر قالبهای اولیه وجود دارد؟

بله. کاربران بدون هیچ محدودیت امکان نوشتن css دلخواه و اعمال بر روی نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار ستیران را دارند. در ضمن این سامانه به کاربران اجازه می دهد همه عناصر فرم و فرآیند را با ابزار های قدرتمند بصری بدون نیاز به کد نویسی سفارشی سازی کنید و به کاربران نهایی نمایی زیبا و کاربردی را ارائه نمایید.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا امکان ایجاد رویداد زمانی با سررسید مشخص برای یک مرحله خاص وجود دارد؟

بله …زمانی که یک مرحله از فرایند تا زمان مشخصی انجام نشد مثلا 5 روز یک پیامک به کاربر یا کاربران بالا دست ارسال می‌کند، این گزینه در بهبود روند کاری به کمک مدیران سازمان/شرکت می‌آید.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا این نرم افزار میتواند به هماهنگ شدن تیم ها کمک میکند؟

با استفاده از نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار همه‌ی گردش کار مربوط به افراد را در یک صفحه و با یک نگاه تا پیشرفت قدم به قدم  رصد می‌کنید.


‫0/5


‫(0 نظر)

ایا در سامانه BPMS ستیران اضافه کردن امکانات جدید بنا به نیاز وجود دارد؟

نرم افزار BPMS ستیران بطور کامل توسط متخصصین بومی پیاده سازی شده است بدین ترتیب آماده پشتیبانی و اضافه کردن هر نوع امکان جدید بنا به نیاز مشتریان وجود دارد.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا در این نرم افزار استانداردهای لازم در مدیریت جریان کار رعایت شده است؟

موتور مدیریت گردش کار با رعایت استاندارد BPMN  امکانات متنوعی را برای ساخت فرایندهای سازمانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا در BPMS ستیران امکان استفاده از قالبهای آماده گرافیکی و طراحی وجود دارد؟

بله. برای موارد پرکاربرد و رایج از یک تا چند تمپلیت از پیش تعریف شده برای سلیقه‌ها و کاربردهای مختلف وجود دارد.


‫0/5


‫(0 نظر)

آیا امکان گزارش گیری سطری (داده متنی) و گزارش گرافیکی (چارت) وجود دارد؟

بله. کاربران امکان تهیه گزارش با فیلترهای نامحدود از جمله بازه زمانی و مجریان مراحل فرایند  و … را دارند همچنین بدون هیچ محدودیت امکان تعریف گزارشات دلخواه گرافیکی با استفاده از سامانه داشبورد ساز را خواهند داشت .


‫0/5


‫(0 نظر)

ایا در BPMS ستیران امکان شروط موازی در مراحل فرایند وجود دارد ؟

بله اگر یک یا چند شرط برقرار باشد فرآیند به سمت آن خط خروجی حرکت می‌کند.  این اجرای شرط‌‌ ها هم بصورت هوشمند و هم بصورت دستی توسط کاربر (مجری مرحله) به جریان می افتد.


‫0/5


‫(0 نظر)

مقالات مرتبط با نرم افزار BPMS

‫0/5 ‫(0 نظر)