نرم افزار ساز BPMS

نرم افزار ساز BPMS| سیستم ساز BPMS ستیران چیست؟

نرم افزار ساز BPMS (سیستم ساز BPMS) یک رویکرد توسعه نرم افزار است که برای ساخت برنامه‌ها و فرآیندها نیازی به کدنویسی وجود ندارد. این پلتفرم توسعه (نرم افزارساز BPMS)، از رابط‌های بصری و گرافیکی با منطق ساده و ویژگی‌های کشیدن و رها کردن(Drag&Drop) به جای زبان‌های برنامه‌نویسی گسترده استفاده می‌کند. این ابزارهای بصری در نرم افزارساز BPMS به کاربرانی که هیچ دانش رسمی از کدنویسی یا توسعه نرم‌افزار ندارند، اجازه می‌دهند تا برنامه‌هایی را برای اهداف مختلف سازمانی اعم از اهداف تجاری، ارتباطی و یا صنعتی ایجاد کنند.

امروزه در دنیا این پلتفرم‌ها (سیستم‌ساز) به عنوان یک جایگزین سریع و آسان برای توسعه نرم‌افزار سنتی به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند. هم توسعه دهندگان حرفه‌ای و هم توسعه دهندگان شهروند (توسعه دهندگان غیرحرفه‌ای) می‌توانند از این سیستم‌ساز برای ایجاد برنامه‌هایی با پیچیدگی‌های مختلف برای برآورده کردن نیازهای تجاری جهت توسعه، خودکارسازی فرآیندها و تسریع تحول دیجیتال استفاده کنند.

 

دلایل استفاده سازمان‌ها از سامانه ساز BPMS:

ما با سامانه ساز BPMS ستیران سریعتر می سازیم و سریعتر تحویل می دهیم

در دنیای امروز پیچیدگی کسب و کارهای سازمانی در حال افزایش است و طول عمر برنامه‌های کاربردی هر روز در حال کاهش است. با این وجود فقط کافیست به مشکل کسب و کار رسیدگی کنید، داده‌ها را جمع‌آوری کنید و پس از رفع مشکل، راه‌حل را کنار بگذارید. پلتفرم‌های توسعه برنامه‌های کم کد (سامانه ساز BPMS) این امکان را در محیط امروزی فراهم می‌کنند تا بتوانید با کمترین دانش کدنویسی راه‌حلی مناسب برای رفع مشکلات بیابید.
پلتفرم سیستم ساز ستیران شامل یک طراح فرم با ویژگی کشیدن و رها کردن (Drag&Drop) است. این پلتفرم با ایجاد جریان‌های کاری با استفاده از سامانه‌ی گردش کار (فرایند ساز) که افراد و فرآیندهای درون سازمان شما را به افراد خارج از آن متصل می‌کند. با کمک سامانه ساز BPMS ستیران ، می‌توانید به طور موثرتری به نیازهای خاص سازمان خود رسیدگی کنید و شکاف‌ها را در بین فرآیندهای تجاری خود ببندید.

نرم-افزار-ساز-BPMS

قابلیت های پلتفرم سامانه ساز BPMS ستیران

ستیران راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را با محصولات با کیفیت بالا، برای مطابقت با انتظارات صنعت همیشه در حال تغییر، با درک کامل نیازهای بازار ارائه می کند.

امکان طراحی انواع داشبورد ها و افزودن هوش تجاری (Business Intelligence)

سامانه ساز ستیران با دربرگیری ساختار BI در گزارشات و سامانه داشبورد ساز قدرتمند خود این امکان را به سازمان می‌دهد تا با جمع آوری داده های به صورت تحلیلی و بصری سازی آنها، دید 360 درجه به وضعیت و جایگاه سازمان خود داشته باشید. این ابزار با امکان تعریف انواع شاخص ها (KPI) سازمان را در خدمات ، اهداف و عملکردهای لحظه به لحظه  نظارت و هدایت کرده و هر انحراف از اهداف و یا اتفاق ناخواسته ای را با انواع روش ها اطلاع رسانی می نماید. با شخصی سازی این شاخص‌ها و اضافه کردن آنها به صورت نامحدود می‌توان گزارشهای متنوعی ایجاد کرد که این امر به مدیریت هر بخش و کشف نقاط ضعف و قوت کمک شایانی می کند. در حقیقت سامانه داشبورد ساز میتواند با بهره‌مندی از قابلیت ایجاد یکپارچه سازی و امکاناتی نظیر شاخص گذاری و تعریق داشبوردهای مدیریتی می‌تواند سازمان را به سازمان هوشمند و ارتقای عملکرد سوق دهد.

یکپارچه سازی با انواع سیستم های ERP

یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مدیران سازمانی فعالیت هماهنگ و یکپارچه بخش‌های مختلف سازمان و کاهش امور تکراری و زمانبر است این نیاز جز با یکپارچه شدن نرم افزارهای مختلف سازمان و اطلاعات آنها با یکدیگر امکان‌پذیر نیست.پلتفرم سیستم ساز ستیران به شما امکان می دهد  با انواع سیستم های ERP شخص ثالث که در حال حاضر در سازمان مورد استفاده هستند یکپارچه شوید و به سرعت داده ها را به صورت یکپارچه جمع آوری کنید و از افزودگی داده در سازمان جلوگیری کنید

ارائه خروجی تحت وب

از مزایای سیستم ساز ستیران، ارائه خروجی تحت وب با دسترسی سریع به ابزارها و نرم افزار می باشد.

اتوماسیون هوشمند

با ساخت برنامه‌هایی که افراد، داده‌ها و سیستم‌ها را در کنار هم قرار می‌دهند، اتوماسیون هوشمند ارائه دهید.

استفاده از ساختار سیستم های BPMS

در هر کسب و کاری فرآیندهای متعدد جهت پیشبرد اهداف مجموعه و انجام امور وجود دارد. هر چند ابعاد سازمان بزرگتر باشد، پیچیدگی‌های فرآیند کسب و کار نیز بیشتر می‌شود.

با ابزار سامانه ی گردش کار (فرایند ساز) ستیران ، نمودارهای گردش کار را با استفاده از نمادهای مبتنی بر BPMN ایجاد، تفسیر و بهینه کنید و  کارایی سازمانی را با حذف تنگناهای پیش بینی نشده در روند های فعلی بهبود بخشید. همچنین ابزار طراحی سامانه ی گردش کار (فرایند ساز) ستیران به شما امکان شناسایی فرصت های بهبود فرآیند از طریق شبیه سازی آنها بصورت نرم افزاری را ارائه می نماید. از مزایای این سیستم مدلسازی گرافیکی و قابل فهم شدن تصمیم گیری‌های پیچیده سازمان، بهبود شفافیت و ایجاد تغییر و خودکارسازی تصمیمات اجرایی تکرار شونده است.

طراح قدرتمند فرآیند ستیران یعنی سامانه ی گردش کار (فرایند ساز) با بهره گیری از استاندارد BPMN ،  هم کسب و کار و هم تیم فناوری اطلاعات سازمان را قادر می سازد به راحتی مدل های فرآیند را درک کرده و با آنها کار کنند.

  • با اعضای تیم خود در روندهای فرآیندی در یک پورتال ابری همکاری کنید
  • ارتباطات سازمان را از بیرون به درون سازمان فرآیند محور کرده و از ارتباطات ارزش افزوده بسازید.
  • فرآیند های خود را به ابزار های نظارتی مجهز کرده و در لحظه مانیتور کنید.

تعیین مدل‌های داده‌ای سیستم با ابزار فرم ساز

سامانه‌ی فرم ساز ستیران، امکان طراحی انواع فرم‌های مورد استفاده در فرآیندهای سازمان را برای هر کسب و کار فراهم می‌کند و برای ایجاد فرم‌های مورد نیاز خود نیز، نیاز به هیچگونه دانش برنامه‌نویسی و فنی نبوده و به سهولت و با استفاده از ابزارهای گرافیکی و روش کشیدن و رها کردن می توان فرم مورد نظر را تولید کرد. لازم به ذکر است ستیران امکان کد نویسی و شخصی سازی امکانات را در اختیار سازمان‌های قرار می دهد تا در صورت نیاز واحد فناوری هر سازمان بتواند تغییرات مورد نظر خود را اعمال کند.

استقرار فوری

با استقرار فوری برنامه‌های کاربردی هوشمند، تجربه کاربری سامانه های خود را در تمامی جنبه های ارائه خدمات کنترل کنید.

مزایای پلتفرم سامانه ساز BPMS ستیران

امکان تولید سیستم توسط کارکنان
بومی بودن
سادگی و کاربر پسندی
قابلیت توسعه توسط افراد بومی
کاهش زمان راه اندازی
کاهش هزینه
تلفن گویا
سیستم تولید گزارشات
سیستم گردش کار
ماژول فرم ساز
سیستم یادداشت گذاري هوشمند
مدیریت مخاطبین
سامانه فکس
سیستم مدیریت اسناد
سامانه مدیریت درخواست ها
سیستم ارجاعات و کارتابل شخصی
والبرد
گفتگوی آنلاین
سامانه پست الکترونیک
سامانه پیام کوتاه
سیستم جامع دسترسی کاربران

درخواست دموی نرم افزار سامانه ساز BPMS

در صورت نیاز به برگزاری جلسه معرفی هر یک از محصولات ستیران به صورت غیر حضوری و یا حضوری، درخواست خود را در این بخش ثبت نمایید.

سوالات متدوال سیستم ساز BPMS ستیران

آیا با سایر محصولات ستیران ارتباط یکپارچه دارد؟

بله . در کنار نرم افزار ساز ستیران تعدادی زیادی از سیستم های دیگر وجود دارد که می‌توان آنها را با این نرم افزار ساز ادغام کرد. نظیر : سامانه ی گردش کار (فرایند ساز) و سامانه‌ی فرم ساز و سامانه داشبورد ساز

ایا نرم افزار ساز با رابط کاربری ساده و قابل فهم طراحی شده است؟

با وجود سادگی کاربرد و همچنین آموزش های اولیه، شرکت ستیران مستمرا در کنار شما خواهد بود

آیا امکان طراحی بصورت گرافیکی با امکان درگ کردن وجود دارد؟

بله. چنانچه فرآیندهای شما  شامل تعداد زیادی مرحله باشد، این گزینه به کمک شما می‌آید و می‌توانید در یک نگاه فرآیند را طراحی کنید.

آیا امکان سفارشی سازی بیشتر علاوه بر تمپلیت های اولیه وجود دارد؟

بله. کاربران بدون هیچ محدودیت امکان نوشتن css دلخواه و اعمال بر روی نرم افزار ساز ستیران را دارد.

آیا امکان ایجاد رویداد زمانی با سررسید مشخص برای یک مرحله خاص وجود دارد؟

بله .مثلا زمانی که یک مرحله از فرایند تا زمان مشخصی انجام نشد مثلا 5 روز یک پیامک به کاربر یا کاربران بالا دست کاربر ارسال می کند.این گزینه بهبود روند کاری کمک مدیران سازمان/شرکت می اید

ایا به هماهنگ شدن تیم ها کمک میکند؟

با استفاده از نرم افزار ساز ستیران همه‌ی گردش کار مربوط به افراد را در یک صفحه و با یک نگاه تا پیشرفت قدم به قدم را رصد می کنید.

ایا اضافه کردن امکانات جدید بنا به نیاز وجود دارد؟

نرم افزار ساز ستیران بطور کامل توسط متخصصین بومی پیاده سازی شده است بدین ترتیب آماده پشتیبانی و اضافه کردن هر نوع امکان جدید بنا به نیاز مشتریان است.

آیا استاندارد های لارم در مدیریت جریان کار رعایت شده است؟

موتور مدیریت گردش کار با رعایت استاندارد BPMN  امکانات متنوعی را برای ساخت فرایندهای سازمانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

آیا امکان استفاده از تمپلیت های آماده گرافیکی و طراحی وجود دارد؟

بله. برای موارد پرکاربرد و رایج از یک تا چند تمپلیت از پیش تعریف شده برای سلیقه ها و کاربرد های مختلف وجود دارد.

آیا امکان گزارش گیری سطری (داده متنی) و گزارش گرافیکی (چارت) وجود دارد؟

بله. کاربران امکان تهیه گزارش با فیلتر های نامحدود از جمله بازه زمانی و مجریان مراحل فرایند  و … را دارند همچنین بدون هیچ محدودیت امکان تعریف گزارشات دلخواه گرافیکی با استفاده از سامانه داشبورد ساز را دارند

ایا امکان ایجاد چند شرطر در مراحل فرایند وجود دارد ؟

بله اگریک یا چند شرط برقرار باشد فرآیند به سمت آن خط خروجی حرکت می کند که این اجراری شرط ها هم بصورت هوشمند و هم بصورت دستی تو سط کاربر (مجری مرحله) به جریان می افتد.