نرم افزار مدیریت پروژه ستیران، تضمین می کند که شما نه تنها به اهداف پروژه های خود دست یابید، بلکه آن را به موقع، متناسب با بودجه و در محدوده تخصصی خود انجام می دهید. همچنین به شما می گوید که پروژه چگونه شروع کنید، چه کارهایی بعداً انجام می شود و پایان پروژه کجاست. این ابزار چارچوبی در اختیار شما قرار میدهد که همه چیزهایی که باید بدانید را در دسترس همه تیم پروژه شما قرار می دهد. شما فقط لازم است برنامه ریزی کنید و متناسب با آن پیشرفت پروژه را دنبال کنید .

درخواست دمو
نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

با سیستم مدیریت پروژه ستیران در 6 مرحله ساده
پروژه های خود را چابک کنید

تابلوهای کنبان قابل سفارشی سازی در سامانه مدیریت پروژه ستیران

پروژه
مرحله 1: پروژه خود را تعریف کنید

از تابلوهای کانبان قابل تنظیم برای بصری سازی نحوه عملکرد تیم خود در هر پروژه استفاده کنید. به منظور بهینه سازی مداوم گردش کارها، در هر زمان آنها را ویرایش کنید.

مدیریت تیم در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

تیم
مرحله 2: تیم خود را دعوت کنید

اعضای پروژه را دعوت کنید و همه را در جریان کارها نگه دارید. از نقش مهمان برای کار با همکاران خارجی و در عین حال محافظت از داده های حساس پروژه استفاده کنید.

ساخت وظایف و انتخاب مجری در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

چک لیست
مرحله 3: وظایف را ایجاد کنید

برای هر فعالیت در پروژه خود یک کار جدید ایجاد کنید. اتوماسیون هایی را برای انجام کارهای تکراری بصورت خودکار تولید کنید و از چک لیست ها برای نظارت بر پیشرفت استفاده کنید.

setiran project management software integration api

یکپارچه سازی
مرحله 4: به دیگر داده های سازمان متصل شوید

ابزارهایی را که قبلاً با آنها کار می‌کردید ادغام کنید تا کارایی را به حداکثر برسانید و تیم خود را سازنده نگه دارید. محدودیت هایی را تنظیم کنید تا بار کاری تیم خود را قابل مدیریت نگه دارید.

تنظیم و رسیدن به اهداف زمانی پروژه با مدیریت پروژه ستیران

تعامل
مرحله 5: کارها را باهم انجام دهید

با استفاده از ابزار های ارتباطی جامع نرم افزار مدیریت پروژه ستیران تمامی کارهای پروژه را در مهلت مقرر شده به انجام برسانید و  همه افراد تیم پروژه را همراستا نگاه دارید.

گزارشات جامع پروژه در قالب های متنوع - گانت چارت در مدیریت پروژه ستیران

آمار
مرحله 6: گزارشاتی زیبا و جامع دریافت کنید

داده‌های مربوط به عملکرد پروژه را با گزارش‌ها ردیابی، جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل کنید و یک عنصر مبتنی بر آمار را به مدیریت پروژه چابک خود اضافه کنید.

ویژگی های قدرتمند یک نرم افزار مدیریت پروژه چابک در دستان شما

زمان ارزشمند خود و تیمتان را روی نرم افزارهای پیچیده و پر از ویژگی غیر کاربردی تلف نکنید. سامانه مدیریت پروژه ستیران بسیار شهودی است، تیم شما از همان روز اول از مزایای مدیریت پروژه چابک بهره مند خواهد شد. این ابزار همان ویژگی‌هایی را دارد که شما نیاز دارید. از تابلوهای ساده و واضح Kanban گرفته تا ابزار های ردیابی زمان انجام کار. ابزار مدیریت وظایف ستیران مسیری روشن را برای هدایت پروژه به سمت کارایی و پیشرفت مشخص می کند.

برای درخواست برگزاری جلسه معرفی سامانه به صورت غیر حضوری از این بخش اقدام نمایید.

نرم افزار و سامانه مدیریت پروژه ستیران
طراحی شده برای تعالی کسب و کار

پروژه ها را برنامه ریزی کنید، برای هر پروژه گردش کار و فرم های اختصاصی ایجاد کنید و منابع را با ابزارهای جامع نمایشی مدیریت کنید.
 
نمودار کنبان در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران با استفاده از نمودار ها و تابلوهای کنبان کلیه وظایف را در مدیریت پروژه رصد کنید

تابلوها کنبان

یک رویکرد روشمند توانایی شما برای پاسخگویی و انطباق سریع با نیازهای متغیر مشتری را بهبود می بخشد: این کلید موفقیت پروژه است. بردهای بصری Kanban استراتژی مدیریت پروژه چابک شما را در مسیر خود حفظ می کند….

نمودار گانت چارت در سامانه مدیریت پروژه ستیران با نمودار گانت چارت تایم لاین پروژه ها را دنبال کنید

جدول زمانی – Time Line

از جدول زمانی به سبک گانت چارت برای برنامه ریزی و تجسم وظایف تیم خود در قالب تقویم کاری استفاده کنید. ناکارآمدی ها را شناسایی کنید، تنگناها را از بین ببرید و اعضای تیم را برای بهره وری بیشتر توانمند کنید.

گزارش ساز در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

گزارش ساز

با افزودن ویجت های نمایشی و آماری به نرم افزار مدیریت پروژه ، داده ها را در مورد عملکرد پروژه ردیابی، جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنید.

ردیابی و دنبال کردن ضرب العجل های پروژه در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

ردیابی زمانی

از ردیابی زمان برای نظارت بر زمانی که شما و اعضای تیمتان روی پروژه های خاص صرف کرده اید، استفاده کنید. نیاز به مستندات منابع گسترده را کاهش دهید و به یک نمای کلی مبتنی بر داده برای تجزیه و تحلیل و بهبود کارایی تیم دسترسی پیدا کنید.

گزارش ساز و داشبورد ساز قدرتمند
امکان طراحی پرتفولیو برای هر پروژه

کاری بیش از گروه بندی پروژه های خود انجام دهید. داشبوردهای پورتفولیو سفارشی طراحی کنید، منابع را تخصیص دهید، بودجه ها را متعادل کنید، گزارش های دقیق دریافت کنید و همه چیز را در یک نقشه راه تراز کنید.
مقیاس پذیری در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

مقیاس پذیری

پروژه ها را کپی کنید و قالب های سفارشی بسازید تا به سرعت نمونه کارها را تولید کرده و راه اندازی پروژه را در عرض چند روز، نه هفته ها انجام دهید.

نرخ بازگشت سرمایه در مدیریت پروژه ستیران

نرخ بازگشت سرمایه

با استفاده از داشبوردها و گزارش های از پیش تعریف شده، مشخص کنید که کدام پروژه ها بهترین نتایج را برای تیم شما دارند.

مدیریت جامع ذینفعان در مدیریت پروژه ستیران

مدیریت ذینفعان

داشبوردها، نمودارهای گانت یا گزارش های پروژه را با ذینفعان به اشتراک بگذارید — یا به سادگی به آنها مجوز دسترسی بدهید.

همسویی سازمانی در نرم افزار مدیریت پروژه ستیران

همسویی سازمانی

وقتی تیم‌ها، پروژه‌ها و پورتفولیوها را در یک نرم‌افزار مدیریت می‌کنید، به راحتی می‌توانید همه را با اهداف یکسانی هماهنگ کنید.

درخواست دموی آنلاین سامانه مدیریت پروژه

در صورتی که تمایل دارید با نرم افزار مدیریت پروژه ستیران بیشتر آشنا شوید و از کلیه امکانات آن مطلع شوید حتما فرم درخواست دمو ستیران را تکمیل نمایید.
همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت .

همکاری ایمن

به لطف امکان تعریف نقش‌های سفارشی ، مجوزهای کاربری جامع ، گردش‌های کاری دریافت تاییده، محدودیت‌های قابل تعریف بر روی هر پروژه و امنیت ساختاری نرم افزار مدیریت پروژه ستیران، در پروژه‌ها بدون به خطر انداختن اطلاعات حساس همکاری کنید.

دسترسی به داده بصورت آنلاین

از حجم کاری تیم خود اطلاعات در هر لحظه با خبر شوید. برای از بین بردن کمبود در منابع و یا نیروی انسانی، کارها را به سادگی مجدداً اختصاص دهید و برنامه ریزی کنید.

4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها