نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری(Crm) ستیران یک پلتفرم است که همه ابزار هایی را که شرکت‌ها و سازمان ها برای ارائه بهترین تجربه مشتری نیاز دارند را در یک سامانه یکپارچه CRM به هم متصل کرده و در اختیار آنها قرار میدهد. راه حل طراحی شده ی ما به تیم ها کمک می کند با در کنار هم قراردادن و یکپارچه سازی ابزارهایی که هر یک به تنهایی نیز قدرتمند هستند، رشد کنند. یکپارچگی این ابزارها در نرم افزار CRM ستیران لمس مشتریان را در نزدیکترین نقطه به سازمان امکان پذیر می نماید.
با CRM (سی آر ام) ستیران، مشتریان در اولویت هستند، سفارشی سازی ساده است و تیم ها از طریق ماژول های قدرتمند و هماهنگ متحد می شوند.

درخواست دموتماس با ما
نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری یا نرم افزار crm

ایجاد یک تجربه لذت بخش برای مشتریان و تیم های فروش و پشتیبانی را با نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ستیران تجربه کنید.

ایجاد بهترین تجربه مشتری
با نرم افزار CRM ستیران

سامانه ارتباط با مشتریان ستیران به شما راه حل های بهتری نسبت به رقبا ارائه می دهد که توسط تیم های تخصصی طراحی شده اند. ما کل پلتفرم خود را بصورت بومی و هماهنگ با نیاز های شما ساخته ایم تا مشتریان ما بتوانند از نرم افزاری منسجم، قابل سفارشی سازی، یکپارچه و با کاربری آسان بهره مند شوند. با ثبت و دسته بندی اطلاعات بدست آمده از تمامی منابع، تیم های شما می توانند در طول سفر فروش روابط عمیق تری با مشتریان ایجاد کنند. روشن است که وقتی مشتری در مرکز هر تصمیم تجاری باشد، هماهنگی و همسویی کلیه روندهای شرکت در ارتباط با رفع نیاز مشتری بسیار آسان تر است.

better relationship with customer with setiran CRM

ماژول های قدرتمند
یکپارچگی بی پایان

شما به پلتفرم CRM ی نیاز دارید که به تمامی بخش های کسب و کار شما متصل باشد. رویکرد ما برای توسعه این محصول، مبنی بر اتصال و یکپارچگی عناصر حیاتی سامانه مدیریت ارتباط با مشتری پایه گذاری شده است که این عناصر شامل ماژول های مدیریت تجربه مشتری – مدیریت محتوا، پیام‌رسانی، اتوماسیون، داده‌ها و گزارش‌ها می باشد. نرم افزار CRM ستیران تمامی آنها را در یک پلتفرم واحد قرار می‌دهد که برای رشد هماهنگ با شرکت شما طراحی و ساخته شده است. هر محصول یا ماژول در این سامانه به تنهایی قدرتمند است، اما جادوی واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که از آنها در کنار یکدیگر و بصورت کاملا هماهنگ استفاده کنید. ارتباط بهتر، ارزش افزوده بیشتر.

اگر کسب و کار شما هدف های بلندپروازانه ای برای رشد سالانه دارد، CRM ی نیاز دارید که با پشتیبانی از ماژول های اضافی و فرآیندهای سفارشی و ادغام با برنامه های شخص ثالث، بتواند با تیم ها و کسب و کار شما رشد کند.

ثبت سوابق ارتباط با مشتری

ماژول سابقه تماس ستیران دید یکپارچه ای از مشتری در تیم ها ایجاد می نماید. این بدان معناست که تیم‌های بازاریابی، فروش، خدمات، مدیریت محتوا و عملیات همگی بر اساس دیدگاه مشترکی برای مشتری کار می کنند.
همچنین این ابزار با ترکیب و هماهنگ نمودن تلاش ها برای ساخت یک تجربه لذت بخش برای مشتری، کارایی تیم را افزایش می دهد و در نهایت با اتخاذ یک رویکرد استراتژیک برای تثبیت سوابق مشتری، هزینه کل پیگیری و نگهداری مشتری کاهش خواهد یافت.
هر سابقه تماس، در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ستیران بینش هایی را که برای بازاریابی، فروش و خدمات بهتر به مشتریان خود نیاز دارید، به شما می دهد.

پشتیبانی 24/7 مشتری

هر زمان که مشتریان شما به کمک نیاز داشتند. پاسخ ها را از طریق تلفن، پیام کوتاه، فکس یا ایمیل و یا بصورت تجمیعی به آنها بازگردانید.

شریک شدن در راه حل ها

با دیگر کاربرانCRM ستیران در راه حل های تجاری طراحی شده توسط آنها در سامانه شریک شوید.

تیم موفقیت مشتری

به پروژه ها و مشتریان خود کارشناسان اختصاصی منتصب کنید و آنها را در مسیر خرید یا دریافت خدمات همراهی نمایید.

سفارشی سازی خدمات بر اساس نیاز مشتری

خدمات و درگاه های ارتباطی خود را بر اساس نیاز مشتریانتان اختصاصی نمایید.

پیاده سازی نرم افزار CRM ستیران
بر مبنای مدل فلایویل (FlyWheel)

روزهایی که مخاطبین بالقوه از «قیف» بازاریابی عبور می‌کنند و به‌عنوان مشتری بیرون می‌آیند، به پایان رسیده است. اکنون، ما می دانیم که سفر خریدار یک مسیر پیچیده و پر پیچ و خم است و هدف، تبدیل مشتریان بالقوه به حامیان برند است. در مدل کسب و کار مشتری محور، مشتریان در مرکز توجه قرار دارند و مشتریان خوشحال شتاب رونق کسب و کار را بیشتر خواهند کرد .
با استفاده از مدل فلایویل، شرکت‌ها می‌توانند مخاطبان خود را جذب کنند، درگیر کنند و رضایت آنها را جلب نمایند، و یک جامعه بزرگ از مشتریان مروج برند ایجاد کنند که در نهایت به رشد تجارت کمک می‌کنند.

نرم افزار CRM

ابزارهای نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ستیران

با نرم افزار CRM ستیران به تمامی ابزار های بازاریابی، فروش، خدمات مشتری، مدیریت محتوا و مدیریت عملیات بصورت یکپارچه دسترسی داشته باشید.

یک پلتفرم هماهنگ برای کمک به رشد بهتر

برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف سازمان تنها با دسترسی به ابزارهای زیربنایی مدیریت ارتباط با مشتری  که برای رشد شما طراحی شده است میسر خواهد بود.

پلتفرم crm

جذب و تبدیل مخاطب به مشتری

سامانه CRM ستیران نرم افزار اتوماسیون بازاریابی با همه چیزهایی که برای جلب توجه مخاطب هدف شما و تبدیل آن مخاطب به مشتری نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد و به شما ابزاری برای تجزیه و تحلیل گزارش های کمپین ها و تلاش های تیم را می دهد.

جذب و تبدیل مخاطب به مشتری با نرم افزار crm

مدیریت و مسیردهی فروش

سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ستیران یک CRM فروش قدرتمند است که به شما بینش عمیق تری نسبت به مشتریان بالقوه شما می دهد، مشغله های کاری را خودکار می کند و به شما کمک می کند معاملات بیشتری را سریعتر ببندید.

شروع ارتباط با مشتری با نرم افزار crm

ابزار های خدمات پس از فروش

بهره مندی CRM  ستیران از ابزارهای خدمات مشتری برای کمک به شما برای ارائه خدمات معتبر و رشد بهتر با اولویت دادن به مشتری از دیگر مزایای این سامانه محسوب می شود.

ارتباط مستمر بعد از فروش با نرم افزار crm

فرآیند های خودکار عملیات فروش

برنامه‌های خود را به هم متصل کنید، داده‌های مشتری را همگام‌سازی، پاکسازی و مدیریت کنید، و هر فرآیند را برای کسب‌ و کاری بدون تنش و  اصطکاک و تجربه مشتری بهتر بهینه سازی و یا خودکار کنید.

فروش خودکار با نرم افزار crm

سوالات متداول نرم افزار CRM

نرم افزار CRM چیست؟

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزار قدرتمندی است که به کسب و کارها کمک می کند روابط خود را با مشتری بر روی یک پلتفرم متمرکز و با کاربری آسان سازماندهی و مدیریت کنند. با ردیابی سرنخ‌ها و ایجاد یک پایگاه داده کامل از فعالیت‌های مشتری، کسب‌وکارها بینش روشنی نسبت به جایگاهی که با هر مشتری در فرآیند خرید دارند، بدست می آورند.

هنگامی که از پلتفرم CRM ستیران استفاده می کنید، CRM شما به طور خودکار با ابزارهای بازاریابی، فروش، خدمات مشتری و عملیات شما یکپارچه می شود. این امر بهینه‌سازی و شخصی‌سازی کمپین‌ها و فرآیندهای خود را با داده‌های CRM آسان می‌کند، که منجر به کار قدرتمندتر و تأثیرگذارتر از سوی تیم‌های شما می‌شود و تجربه بسیار بهتری برای مشتریان شما خواهد ساخت.

وظایف اصلی یک نرم افزار مدیریت مشتری چیست؟

وظایف اصلی یک سیستم یا نرم افزار مدیریت مشتری (CRM) عبارتند از:

  • ادغام و مدیریت داده های مشتری
  • ساده سازی فرایند فروش از طریق ردیابی فعالیت ها، سرنخ ها و فرصت های فروش
  • با افزودن امکان اشتراک گذاری داده های ما بین تیم های فروش، بازاریابی و خدمات و ایجاد همکاری با یکدیگر، تیم را هماهنگ و همگام می نماید.
  • با ردیابی و ارائه گزارش در خصوص مسائل کلیدی کسب و کار، بینش تجاری برای سازمان به ارمغان می آورد.

چه کسانی از نرم افزار CRM استفاده می کنند؟

یکی از مزایای استفاده از CRM این است که دیدگاه روشنی نسبت به عملکردها و تیم ها را فراهم می کند. از این رو، سهامداران و نمایندگان فروش، بازاریابی، عملیات، خدمات و رهبری می توانند از آن برای ارزیابی مشارکت های فردی  و همکاری متقابل استفاده کنند.

هنگام انتخاب یک سیستم CRM باید به دنبال چه چیزی باشم؟

هنگام انتخاب پلتفرم CRM برای کسب و کار خود، باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • سهولت استفاده: CRM ی را انتخاب کنید که کاربری آن برای تیم شما آسان باشد.
  • مقیاس پذیری: مطمئن شوید که CRM دارای ویژگی های لازم برای رشد و انطباق با رشد پایگاه داده مشتریان ، تماسها و درآمد شما باشد.
  • سازگاری: به دنبال CRM ی باشید که با روش های بازاریابی، رسانه های اجتماعی و نرم افزار مدیریت داخلی موجود شما یکپارچه شود.
  • قیمت: هزینه را در انتخاب گزینه های مختلف برای خرید پلت فرم CRM در نظر بگیرید.
  • خدمات و پشتیبانی: CRM ی را انتخاب کنید که خدمات، منابع و آموزش های با کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.