نرم افزار مدیریت وظایف ستیران با فراهم سازی امکان برنامه ریزی ، سازماندهی و همکاری در خصوص کلیه وظایف، سازمان شما را وظیفه محور و پرسنل شما را کارآمد و بهره ور می نماید.

دید جامع خود را از وظایف در قالب های جدول ، لیست ، گانت چارت، تقویم و یا فرم های سفارشی بدست آورید.

درخواست دمو

با نرم افزار مدیریت وظایف ستیران، کارهای بیشتری انجام دهید

change avalidation and visibility in setiran form builder

وظایف را بصری سازی و برنامه ریزی کنید

هر پروژه ای را از ابتدا تا انتها با تعریف وظایف و اختصاص به تیم ، واحد و یا اشخاص مدیریت کنید و برنامه ریزی پروژه را با داشتن نمای کلی تسک های تعریف شده آسان کنید .

برای وظایف مهلت انجام کار تعیین کنید

بعد از تخصیص، برای هر وظیفه زمان انجام تعیین کنید تا مطمئن شوید که کار به موقع و با کارایی کامل انجام می شود. امکان تعیین ضرب الاجل برای هر وظیه و اطلاع رسانی ساده به مسئول انجام آن، باعث تکمیل به موقع کارها و تحویل به موقع به مشتریان خواهد شد.

بیش از 30 نوع فیلد در فرم ساز ستیران

پروژه های بزرگ را با وظایف کوچک تجزیه کنید

پروژه های پیچیده را با تقسیم آنها به سطوح مختلف و زیر کارها ساده کنید. وظایف و کارهای فرعی خود را در چند نما مشاهده کنید و به راحتی اقدام به تنظیم مجدد یا ویرایش وظایف کنید.

یک ابزار برای سازماندهی همه وظایف سازمان، به روش شما
سامانه مدیریت وظایف ستیران

روند و نوع نمایش وظایف را مطابق میل خود سفارشی کنید

با فیلتر کردن، مرتب‌سازی و گروه‌بندی، داده‌ها را به روش‌های مختلف سازمان‌دهی کنید. همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام ویژگی‌ها را می‌خواهید ببینید و کدام‌ها را پنهان کنید.

سفارشی سازی فرآیند های انجام کار در نرم افزار مدیریت وظایف ستیران
ساختار دهی پوشه ای به لیست های وظایف در نرم افزار مدیریت وظایف ستیران

به لیست های کاری خود ساختار دهید، و هرج و مرج را کم کنید

با پوشه‌ها و زیرپوشه‌ها، می‌توانید یک ساختار منظم در برد های کاری خود ایجاد کنید و تمام کارهای خود را به روشی قانون مند و در دسترس سازماندهی کنید.

فرآیندهای کاری خود را خودکار کنید

برای کاهش مشغله کاری و صرفه جویی در زمان،توسط ابزارهای خودکارسازی نرم افزار مدیریت وظایف ستیران یادآور، وظایف تکرار شونده و  اتوماسیون های از پیش تعریف شده ایجاد کنید.سرویس های ایجاد وظیفه ، شروع فرآیندها، ثبت یادداشت و صدها سرویس خودکار دیگر به شما در این حوزه یاری می رسانند.

سرویس های خودکار سازی در نرم افزار مدیریت وظایف ستیران

گزارش ساز مجهز به
ابزارهای بصری سازی جریان کار

در مرحله ای که شما تمام وظایف، روند ها و فرآیند های پروژه خود را به صورت روانی طراحی و به جریان انداخته­ اید، نیاز به برخی گزارش ها بر روی جریان های کاری مشاهده خواهد شد. سامانه جامع مدیریت وظایف ستیران با بهره گیری از سیستم گزارش ساز قدرتمندش اطلاعات دقیقی را که در هنگام دریافت گزارش ها نیاز دارید، به شما ارائه می دهد. و در نهایت این اعداد هستند که به تصویری عینی تر برای پاسخگویی، بهره­ وری و مدیریت منابع منجر می شوند. گزارش های بر اساس کنبان یکی از کاملترین گزارشات در این مرحله خواهند بود.

نمایش وظایف در نمودار کنبان- مدیریت وظایف ستیران

اتصال سیستم مدیریت وظایف به مدیریت درخواست ها (تیکتینگ)

در شرایطی که برای پاسخگویی به درخواست ها و تیکت ها نیاز به دخالت افراد محتلفی در سازمان باشد و اختصاص گروه های خاص برای پاسخگویی به تیکت های مختلف الزامی باشد اتصال دو سیستم تیکتینگ و مدیریت وظایف ارزش افزوده بزرگی برای شما خواهد بود.

در نرم افزار مدیریت وظایف ستیران امکان دریافت اطلاعات از سیستم تیکتینگ و اختصاص خودکار آن به کارشناس مربوطه تعبیه شده است . همینطور امکان تعیین مهلت رسیدگی بر اساس SLA و شروط تعیین شده بر اساس نوع تیکت وجود دارد. به این صورت امکان دنبال کردن درخواست های مشتریان بسیار ساده تر خواهد بود .

امکان تعامل بر روی نحوه انجام کارها

با ابزار های ارتباطی جامع ستیران در نرم افزار مدیریت وظایف امکان تعامل افراد مختلف در بخش های مختلف سازمان بر روی نحوه انجام کارها و همکاری در تکمیل هر وظیفه به سادگی امکان پذیر خواهد بود. امکان گفتگوی آنلاین (چت) ، یادداشت گذاری و منشن افراد بر روی وظیفه، ثبت بازخورد و انجام وظیفه در قالب فرآیند چرخشی در سازمان کاملترین ابزارای همکاری را در اختیار شما قرار خواهد داد.

جامع ترین اعلان ها و نوتیفیکیشن ها

با کاملترین امکانات و راه های ارسال اعلان از کوچکترین اتفاقات سازمان در سریعترین زمان ممکن باخبر شوید . استفاده از کلیه درگاه های ارتباطی بصورت یکپارچه در سیستم اعلانات ستیران تمامی افراد مرتبط را در هر زمان از رویداد های مهم مطلع می سازد. وظایف در زمان مناسب انجام می شود و SLA های تنظیم شده رعایت می شود.

درخواست دمو نرم افزار مدیریت وظایف
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها