سامانه نرم افزاری فرم ساز ستیران

نرم افزار فرم ساز سازمانی ستیران، فرم‌های زیبا را بدون داشتن کوچکترین دانشی در کدنویسی ایجاد می‌کند. با بهره‌گیری از سازنده بصری(Drag and Drop) و صدها قالب و فیلد آماده در نوک انگشتان شما، امکانات بی‌پایان طراحی فرم‌ها به‌صورت زیبا را در اختیار خواهید داشت.
ساخت انواع فرم و سفارشی‌سازی داده و ظاهر فرم را به سادگی در ستیران تجربه کنید.

در نرم افزار فرم ساز سازمانی ستیران انواع روش‌های اتصال فرم به داده‌های درون/برون‌سازمانی را از طریق انواع روش‌ها در اختیار خواهید داشت. و ساخت فرم‌های پویا و تعاملی را در طراح بصری در عین سادگی به کامل‌ترین شکل امکان‌پذیر خواهید دید.

پشتیبانی از:

 • طراحی فرم به‌وسیله محیط Drag & Drop
 • طراحی مدرن و واکنش گرا
 • نمایش بلادرنگ فرم طراحی شده
 • قالب‌های از پیش تعریف شده

برای درخواست برگزاری جلسه معرفی سامانه به صورت غیر حضوری از این بخش اقدام نمایید.

ظاهر فرم‌های خود را متحول کنید

با استفاده از ابزارها و امکانات سفارشی‌سازی ما، شمایل فرم‌های خود را کاملا برحسب سلیقه خودتان تغییر دهید. با چندین تم از پیش ساخته شده شروع کنید و فرم‌های خود را بیشتر سفارشی کنید تا با برندتان 100% مطابقت داشته باشد و احساس کنید این همان فرمی که مختص شما طراحی شده است.

نمودارساز در فرم

امکان استفاده از نمودار ساز در ساخت فرم-گزارش های ترکیبی را فراهم میکند

فیلدهای پویا

امکان پشتیبانی از فیلد های وابسته به یکدیگر را فراهم میکند

تکنولوژی فرم در فرم

از باز طراحی فیلد های تکراری جلوگیری کرده و از یکپارچگی داده بهره مند شوید

فرم‌های چند مرحله‌ای

امکان تعریف دسته بندی داده ها و گروه بندی آن ها را به شما میدهد

فیلد فرم تفضیلی

فیلدهای ظرف (Container)

انواع فیلدهای چند انتخابی

فیلدهای سفارشی

نرم افزار فرم ساز ستیران

فیلدهای با داده بیرونی

فیلدهای محاسباتی

فیلدهای CRM (ثبت و مدیریت مخاطبین)

فیلدهای بارگذاری و مدیریت فایل

null

تعریف رخداد بر روی فرم

با طراح تحت وب فرم ساز ستیران نه تنها می‌توان انواع رخدادها (Actions) را براساس شروط روی فیلدهای فرم تعریف نمود بلکه تنها با چند کلیک می‌توانید فرم‌های خود را با تعریف سرویس‌های عملکردی به فرم‌های تعامل‌گرا و زنده تبدیل نمایید.

null

نتایج بلادرنگ

نتایج و داده‌های فرم‌های خود را در زمان واقعی با اعلان‌های سیستمی، پیامکی، فکس و یا حتی تلفنی دریافت کنید. نتایج فرم‌های خود را به اشتراک بگذارید و یا آنها را با خدمات شخص ثالث(Third Party) و پردازشگرهای پرداخت ادغام کنید. برای فرم‌های خود گزارش‌های شیک تحویل بگیرید و جداول و نمودارهای بدست آمده از نتایج را بصورت کاملا ایمن به اشتراک بگذارید.

null

فرم‌های هوشمند برای افراد باهوش

با استفاده از سامانه فرم ساز برای کنترل زمان نمایش سؤالات، صفحات، بخش‌های محتوا و دیگر المان‌ها برای پاسخ‌دهندگان قوانین منطقی تعریف کنید. فقط سوالات مربوطه را بپرسید و تجربه مشتری خود را بسته به نحوه پاسخ دادن به فرم کنترل کنید.
null

فرم های مناسب برای موبایل

در سامانه نرم‌افزاری فرم ساز ستیران ، فرم‌های کاملاً واکنش گرا (Responsive) بسازید که به ‌طور خودکار با هر دستگاهی تنظیم می‌شوند و به بازدیدکنندگان فرم در تلفن همراه تجربه مثبت و دلپذیری می‌دهند.
سامانه پیامک سازمانی
 • نمایش جدول در فرم‌ها
 • کنترل دسترسی به فرم‌ها ( جمعی/تفکیکی)
 • تعریف مدل داده (عددی، رشته‌ای ، پولی، فایل و …)
 • تعریف و اختصاص کلاس به هر فرم و یا فیلد هر فرم ( Define & Assign CSS Class)
  تنظیمات ویژه برای فیلدها (راهنمای فیلدمتن، ابعاد، رنگ، اعتبار سنجی و …)
 • نمایش درخت در فرم
 • نمایش انواع فایل‌ها در قالب نمایش دهنده فرم مانند نمایش عکس، پخش فیلم، نمایش فایل‌های آفیس
 • قابلیت استفاده از فرم‌های ارتباطی در فرم ساز مانند فرم ارسال پیامک، ارسال فکس ، تماسگیر خودکار و …
 • کنترل‌های ویرایش‌گر (متن / عکس) در فرم
فرم ساز

از داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنید محافظت کنید

فرم ساز ستیران از داده های شما با بالاترین سطح امنیت محافظت می‌کند. این مهم به چندین روش امنیتی دسترسی افراد را به داده‌های فرم کنترل و به شما در حفظ آرامش و آسودگی خاطر کمک می کند، از جمله این روش‌های می‌توان به  SSL 256 بیتی، رمزگذاری داده‌ها، حفاظت از رمز عبور، reCAPTCHA نامرئی و چندین نوع انطباق مختلف اشاره نمود.

به مخاطبین اجازه دهید با تماس تلفنی فرم‌های شما را تکمیل نمایند

امکان ارائه فرم‌‌ها بصورت سوالات صوتی به مخاطبین و دریافت پاسخ‌ها از طریق دریافت کلید ، اعداد و یا ضبط صدای مخاطب در سوالات تشریحی از جمله قابلیت‌هایی است ک تنها با فرم ساز ستیران ممکن می‌باشد.

تماس های خودکار و تکمیل فرم

تصور کنید برای تکمیل یک فرم توسط 500 مشتری خودتان چه تعداد میزان زمان، هزینه و تلاش لازم است تا مطمئن باشید تمامی مشتریان فرم مورد نظر را پر کرده‌اند . ربات تماسگیر ستیران این تلاش، زمان و هزینه را برای شما به صفر کاهش می‌دهد.

امکان تکمیل فرم در تماس با تلفن گویا

اتصال پیش فرض ماژول‌های تلفن گویا و فرم ساز ستیران این امکان را به مخاطبین فرم‌های شما می‌دهد تا تنها با یک تماس بتوانند درخواست‌ها، شکایات، نظرسنجی‌ها و دیگر انواع فرم که شما برای آنان تعریف نموده‌اید را از این طریق تکمیل نمایند .