تلفن گویا (IVR)

//تلفن گویا (IVR)
دیاگرام تلفن گویا ی ستیران

معرفی سامانه تلفن گویا ی هوشمند ستیران

تلفن گویا ی هوشمند را می توان پایه و اساس، و یکی از مهمترین ارکان ساختار مدیریت ارتباط با مشتریان ستیران دانست. تلفن گویا ی هوشمند ستیران به سازمان ها یاری می رساند با مکانیزه سازی پاسخگویی به مخاطبین از طریق خطوط تلفنی سازمان ، در سطح وسیعی در هزینه نیروی انسانی صرفه جویی نموده و همچنین قادر باشد بصورت همزمان به تعداد نا محدودی از مخاطبین بصورت پویا و بر اساس نیاز هر مخاطب پاسخگویی مناسب را داشته باشد.

محیطی بسیار ساده ولی قدرتمند با تکنولوژی روز دنیا

قابلیت اختصاص سناریوهای متفاوت به خطوط

عدم محدودیت در پذیرش نوع و تعداد خطوط، حجم تماس

قابلیت تشخیص هوشمند صدای انسان

قابلیت فراخوانی POP UP بر روی دیگر نرم افزارهای سازمان

پشتیبانی از کلیه بسترهایPSTN – ISDN-VOIP

پشتیبانی از حداکثر 64 خط آنالوگ و 24 لینک E1 بر روی هر سرور

قابلیت اتصال به سامانه های دیگر به انواع روش ها

پشتیبانی از TTS و ASR

ارائه خدمت های رسیدگی به شکایات و نظرسنجی و ارائه خدمات نوبت دهی و دریافت سفارشات

درخواست دموی نرم افزار تلفن گویا

در صورت نیاز به برگزاری جلسه معرفی سامانه نرم افزاری تلفن گویا ی ستیران به صورت غیر حضوری و یا حضوری، درخواست خود را در این بخش ثبت نمایید.

اپراتور خودکار

این ماژول با اتصال به مرکز تلفن سازمان این امکان را فراهم می سازد که مراجعین تلفنی پس از تماس با سیستم تلفن گویا و دریافت راهنمائی های لازم و فهرستی از بخش ها و یا داخلی های مورد نظر با وارد کردن داخلی و یا انتخاب شخص و یا واحد مربوطه با شخص مورد نظر ارتباط بر قرار کنند.

امکان تعریف چندین روند پاسخگویی

اتصال به داخلی جایگزین و یا پیامگیر در صورت عدم پاسخگویی

نمایش وضعیت کل خطوط، اپراتور ها، صف ها

اپراتور-خودکار-تلفن-گویا
طراح سناریو ی تلفن گویا

قابلیت کدنویسی و تعریف متغیر

سیستم شبیه ساز جهت بررسی سناریو طراحی شده

سیستم مدیریت لوگ جهت ثبت کلیه رخداد ها

اختصاص سناریو های متفاوت به هر کانال

قابلیت مانیتور و نمایش آنلاین وضعیت لحظه ای خطوط

قابلیت انتقال خطوط آنالوگ بر روی VoIP و بالعکس

ابزار ساخت سلولی سناریو (Visual IVR)

این ابزار در یک محیط گرافیکی قابلیت طراحی پیچیده ترین سناریو های تلفنی را به روش سلولی فراهم می سازد، به گونه ای که کاربر با در دست داشتن ابزار رایج این گونه سیستم ها می تواند در یک محیط Drag & Drop طراحی خود را انجام دهد. این ابزار قابلیت فراخوانی DLL و یا آدرس های اینترنتی را داشته و به پایگاه های داده ی مختلف متصل می گردد.  همچنین کاملترین قابلیت ها را جهت طراحی سناریوهای تلفیقی نیز در اختیار کاربر می گذارد و با امکان اتصال تلفن گویا به سرویس های پیام کوتاه ، فکس، ایمیل، وبسایت و نیز مرکز تماس سازمان بهترین تجربه را برای تماس گیرندگان با سازمان فراهم می آورد.

ابزار ساخت درختی سناریو برای تلفن گویا
طراحی درختی در تلفن گویا

ابزار دوم طراحی سناریو توسط سرویس ها و محیط درختی خود برای افرادی که هیچ تخصصی ندارند امکان طراحی پیچیده ترین سناریو ها را در کمترین زمان ممکن فراهم می کند. در این بخش امکان اتصال شاخه ها به هر سرویسی از جمله دیتابیس، فکس، ارتباط با داخلی، ماژول های پیش فرض و… فراهم گردیده است. توانائی این بخش به گونه ای است که به عنوان مثال یک کاربر سیستم (همانند مدیر روابط عمومی) یک سناریو پیگیری نامه و اتصال به دیتابیسی جدید را در کمتر از چند دقیقه پیاده سازی می کند و نیازی به مدیر کامپیوتر سازمان و کارشناس شرکت نمیباشد.

تعریف تعداد نا محدود درخت سناریو

تعریف سرویس های متنوع

قابلیت اجرای سناریو های مختلف بر حسب شروط

ارائه گزارشات و نمودارهای آماری از تماسها

تعریف جزئیات هر شاخه

پخش فایل، فراخوانی ماژول ها، فراخوانی سناریو دیگر، سرویس دیتابیس ای ، ارتباط با داخلی ، ارتباط با صندوق صوتی و …

خدمات سفارشی به هر تماس گیرنده

خدمات-سفارشی-تلفن-گویا-به-هر-تماس-گیرنده

ارائه یک تجربه عالی برای مشتریان هر سازمان مستلزم ساده و موثر سازی فرآیندهای کسب و کار جهت کاهش زحمت مشتریان در هر تماس با سازمان می باشد. به منظور خدمت دهی سفارشی به هر مشتری اولین اقدام، کسب آگاهی از دلیل تماس هر مشتری با سازمان می باشد بدین معنا که با استخراج پروفایل اسناد مرتبط هر کدام و اطلاعات تجاری و یا شخصی او قوانینی را جهت ارائه خدمات مرتبط با هر شخص بر روی سرویس ها ارائه شونده در تماس اعمال نماییم.

تلفن گویا هوشمند ستیران این قابلیت را فراهم می آورد که سازمان در پاسخگویی تماس های خود با راه حل های مقرون به صرفه، تجربه ای عالی از خدمات اختصاصی به هر کدام از مشتریان خود ارائه نماید و نه تنها با مکانیزه سازی این خدمات هزینه های سازمان را بسیار کاهش داده بلکه راه های کسب درآمد و رضایت مندی مشتریان را نیز هموار نماید.

سرویس پایگاه داده ی تلفن گویا

در سرویس پایگاه داده امکان ارتباط با هر نوع بانک اطلاعاتی وجود دارد. (كافي است ساختار بانک مورد نظر مشخص باشد) می توان فقط با چند کلیک ساده بدون نیاز به دانش فنی خاص و هیچ گونه کدنویسی هر تعداد دیتابیس را با هرگونه فرمت برای ارائه سرویس های شهروند الکترونیک جهت بخش های مختلف سازمان (اتوماسیون، دبیرخانه، مالی، انبار، فروش) گویا نمود تا مراجعین تلفنی بتوانند پيگيري هاي لازم را (بصورت تلفن) انجام داده و اطلاعات مورد نظر خود را دریافت نمایند.

ضبط پيغام تماس گيرندگان و ذخيره در صندوق صوتی

دريافت رمز عبور هنگام ورود به صندوق صوت

اضافه کردن توضيحات به پيغامها ثبت تاريخچه عمليات کاربران جهت پيگيري هاي بعدي

ارسال پيغام براي صندوق های صوتی ديگر اتصال به داخلی

سرویس-اتصال-تلفن-گویا-به-پایگاه-داده

صندوق صوتی

يكي از امكانات مهم و كارآمد اين نرم افزار امكان تعريف صندوق صوتي برای کاربران است . تماس گيرنده به هنگام پاسخگو نبودن کاربر می تواند پیغام صوتي خود را براي شخص مورد نظر ارسال کند. صاحب صندوق مي تواند از هر نقطه با سیستم تلفن گويا تماس گرفته شماره صندوق و شماره عبور خود را وارد نموده ، پیام هاي رسيده را گوش داده ، مرور و يا حذف نمايد.

تماسگیر خودکار

ایجاد تماس برای مکالمه، پخش یک فایل صوتی، ارسال فکس و یا اجرای یک سناریو خاص (همانند نظر سنجی) به شماره یا شماره هایی که توسط کاربر مشخص شده و یا از طریق یک دیتابیس (نرم افزار دیگری در سازمان) به سیستم ارائه می شود.

زمانبندی جهت شروع و پایان تماس ها خروجی

شناسائی صدای انسان و سپس اجرای سناریو مورد نظر

گزارش کامل از تماس های انجام شده و وضعیت هر تماس

نمایش آنلاین وضعیت کار انجام شده و باقی مانده

اتصال به پایگاه های داده ها (و یا نرم افزار های سازمان)

قابلیت تماس مجدد با گپ متفاوت

قابلیت اجرای سناریو های داینامیک توجه به هر تماس

پشتیبانی از TTS فارسی جهت قرائت متون متفاوت

پیگیری نامه ها از طریق تلفن گویا

يكي از امكانات مهم و كارآمد اين نرم افزار امكان تعريف صندوق صوتي برای کاربران است . تماس گيرنده به هنگام پاسخگو نبودن کاربر می تواند پیغام صوتي خود را براي شخص مورد نظر ارسال کند. صاحب صندوق مي تواند از هر نقطه با سیستم تلفن گويا تماس گرفته شماره صندوق و شماره عبور خود را وارد نموده ، پیام هاي رسيده را گوش داده ، مرور و يا حذف نمايد.

خدمات بانکی

ارائه خدمات بانکی جهت بانک ها و موسسات مالی

خدمات بانکی

ارائه خدمات بانکی جهت بانک ها و موسسات مالی

رسیدگی به شکایات و نظرسنجی

ارائه خدمت های رسیدگی به شکایات و نظرسنجی(ازطریق اتصال به سامانه تکریم)

خدمات ثبت اطلاعات

ارئه خدمات ثبت نام و ثبت اطلاعات

اپراتورینگ و یا منشی هوشمند

ارائه خدمات منشی تلفنی هوشمند از طریق اپراتورینگ خودکار

اتصال به دیگر سامانه های ارتباطی

اتصال به دیگر سامانه های ارتباطی سازمان جهت خدمت رسانی بهتر

اطلاع رسانی

اطلاع رسانی در خصوص خدمات، محصولات و روند های سازمان

ارائه خدمات غیر حضوری

ارائه خدمات غیر حضوری از طریق اتصال به فرآندهای سازمانی

ارائه خدمت پرداخت تلفنی

ارائه خدمات پرداخت تلفنی قبوض (سازمان های آب، برق، گاز و شهرداری ها)

مقالات تلفن گویا

مقایسه مرکز تماس و مرکز تلفن

تفاوت بین مرکز تماس و مرکز تلفن

چرا بایستی تفاوت بین مرکز تماس و مرکز تلفن را بدانیم ؟در این مقاله سعی برآن است تا مفهوم “مرکز تماس” و “مرکز تلفن(PBX)” را شرح داده و تمایز آن ها را بخوبی نشان دهیم تا در عام مردم از

گردشگری و مرکز تماس و تلفن گویا

مدیریت هوشمند گردشگران از طریق تلفن گویا و مرکز تماس

گردشگری و ارتباطات تلفنی فصل تابستان و تب و تاب گردشگری مسئولیت آژانس های مسافرتی را دو چندان میکند ، روزهایی که علاوه بر صنعت توریسم ، مسافران داخلی نیز قابل احترام ، سوداور و تعهدآور هستند . لذا پرداختن

افزایش مشارکت مشتری با پاسخ صوتی تعاملی(IVR)

مقدمه ای بر افزایش مشارکت مشتری با IVRپاسخ صوتی تعاملی (IVR) یا همان تلفن گویا یک فن آوری است که به کامپیوتر اجازه می دهد تا با استفاده از صدا و وارد کردن شماره از طریق صفحه کلید با یک

مزایای نظرسنجی تلفنی

مقدمه امنیت یکی از مهمترین ارکان اجتماع است ، منظور از اجتماع جامعه ایست که در آن رفت و آمد میکنیم . مسئولین جامعه با برگزاری نظرسنجی وارد یک تعامل برد برد خواهند شد . آنها  متوجه نظرات واقعی و بدون فشار

چرا اکنون ، بیشتر از همیشه به تلفن گویا (IVR) نیاز دارید!

هدف از اکثر سیستم های IVR این است که مشتریان بتوانند به وسیله فرایند تماس خودکار به خودشان خدمت کنند. بزرگترین مزیت تلفن گویا (IVR) برای سازمان های کوچک و بزرگ صرفه جویی در وقت و پول است . پاسخ دادن