آنچه ما را متمایز می نماید تنوع محصولات نیست بلکه یکپارچگی میان تمامی محصولات و سامانه های پیشنهادی ستیران است.

سامانه ارتباطات یکپارچه ستیران 360

سامانه ارتباطات یکپارچه ستیران 360

شامل کلیه ماژول های ارتباطی و محصولات زیر مجموعه

سامانه ستیران 360 را می توان تلفیقی از سه زیر سیستم کوچکتر دانست که این سامانه های زیر شاخه ها عبارتند از سامانه مدیریت یکپارچه ارتباطات ، سامانه ارتباط با شهروندان (CiRM) و سامانه تکریم ارباب رجوع که در قالب یک رابط کاربری قدرتمند و منسجم در اختیار سازمان قرار می گیرد تا سازمان را به سوی استاندارد های جهانی در زمینه ارتباطات سوق دهد.

سامانه مدیریت مرکز تماس

با قابلیت های  ارتباط و اتصال یکپارچه (Unified Communication) 

مرکز تماس ستیران به عنوان اولین سامانه بومی و ایرانی در حوزه مدیریت تماس ها و یکپارچه سازی کانال های ارتباطی شناخته می شود که با ابزار هایی همچون سیستم مدیریت هوشمند اپراتور ها ، طراح سلولی روند تماس ، سیستم مانیتورینگ تماس ها و اپراتور ها، سیستم خودکار تماس گیر و اتصال به سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان ستیران (Setiran CRM)،  برای سازمان حذف خطای انسانی، بهینه سازی بازدهی پرسنل، سرعت عمل و دقت در انجام امور تکراری را در حوزه مدیریت کانال های ارتباطی سازمان به ارمغان می آورد.

سامانه مدیریت مرکز تماس
سامانه نرم افزاری تکریم ارباب رجوع

سامانه نرم افزاری تکریم ارباب رجوع

میز خدمت سازمانی جهت یکپارچگی در پاسخگویی

این سامانه از طریق ابزار های ارتباطی یکپارچه و متعدد خود درخواست ها و نیاز های مطرح شده توسط ارباب رجوع را در قالب سرویس هایی همچون نظرسنجی، شکایت، پرسش و پاسخ و.. دریافت نموده و سپس به کارشناسان مربوطه ارجاع می دهد تا با ایجاد وظیقه و تقسیم کار، به آنها رسیدگی شود. در طول این روند و از طریق سامانه میز خدمت ستیران شهروند می تواند در جریان مراحل اقدامات سازمان قرار بگیرد و همچنین سازمان با دریافت گزارشات و در اختیار داشتن درخت دانش تولید شده میتواند نسبت به تحلیل های آتی و ارتقا سطح کیفی سازمان اقدام نماید.

سامانه تلفن گویا ی هوشمند (IVR)

 شامل دو ابزار قدرتمند طراحی سلولی و درختی سناریو 

تلفن گویا ی هوشمند را می توان پایه و اساس، و یکی از مهمترین ارکان ساختار مدیریت ارتباط با مشتریان ستیران دانست. تلفن گویا ی هوشمند ستیران به سازمان ها یاری می رساند با مکانیزه سازی پاسخگویی به مخاطبین از طریق خطوط تلفنی سازمان ، در سطح وسیعی در هزینه نیروی انسانی صرفه جویی نموده و همچنین قادر باشد بصورت همزمان به تعداد نا محدودی از مخاطبین بصورت پویا و بر اساس نیاز هر مخاطب پاسخگویی مناسب را داشته باشد.

سامانه تلفن گویا ی هوشمند (IVR)
سامانه پیامک سازمانی

سامانه پیامک سازمانی

کاملترین و ساده ترین ابزار مدیریت پیامک های سازمانی 

سامانه پیامک ستیران نرم افزاری قدرتمند، ویژه راه اندازی خدمات شهروند الکترونیک مبتنی بر پیامک، در سازمان ها و شرکتهای مشتری مدار می باشد. این ابزار با بستر ساده پیامک سرویس های متنوعی را در راستای دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع به سازمان و مخاطبانش ارائه می نماید.

فکس سرور- نرم افزار فکس سازمانی

سهولت و سرعت در ارسال و دریافت فکس

نرم افزار فکس سرور ستیران سامانه ای  است پیشرفته جهت ارسال، دریافت و مدیریت فکس های سازمان و همچنین ایجاد روندهای هوشمند و اتصال به پایگاه داده جهت تولید فکس های مورد نیاز مخاطبین سازمان بصورت کاملاً خودکار که سادگی، سرعت و کمترین خطای ممکن را در عملیات دریافت و ارسال فکس در سازمان به ارمغان آورده و کارمندان و پرسنل را قادر می سازد بدون استفاده از هرگونه دستگاه فکس بتوانند عملیات دریافت و ارسال فکس را در هر کجا و هر زمان به انجام برسانند.

فکس سرور- نرم افزار فکس سازمانی
سامانه رسیدگی به شکایات

سامانه رسیدگی به شکایات

نرم افزار پایش رضایتمندی مشتری

در نرم افزار مدیریت شکایات ستیران کارشناسان قابلیت ارجاع، ایجاد وظیفه و دیگر اقدامات لازم جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و کاملتر  به هر سند را دارا می باشند، کلیه شکایات در سیستم ثبت و  توسط روش های مختلف (خودکار و دستی)دسته بندی شده و پس از بررسی های لازمه توسط کارشناسان مرتبط و قرار گیری در روند رسیدگی، از طریق بهترین کانال ارتباطی پاسخگویی انجام می شود.

سامانه نظرسنجی یکپارچه

ارائه نظر سنجی از طریق درگاه های مختلف سازمان

سامانه نظرسنجی یا همان نرم افزار نظرسنجی با در بر گرفتن ویژگی های طراحی شده جهت انجام انواع نظر سنجی های، ساده و پیچیده، به سازمان ها در دریافت بازخورد در خصوص فعالیت ها، خدمات و نیروهایشان یاری می رساند. یک سامانه نظرسنجی جامع می بایستی شامل مشخصاتی همچون سهولت در طراحی انواع پرسشنامه نظرسنجی، امکان ارائه آن با انواع روش ها به مخاطبین، امکان مشاهده لحظه ای پاسخ ها و در پایان ساخت گزارشات جامع تحلیلی باشد.

سامانه نظرسنجی یکپارچه
سامانه فرم ساز

سامانه فرم ساز

با فرم ساز ستیران، فرم ها تجسمی است از ایده های شما 

با بهره گیری از سازنده بصری (Drag and Drop) و صدها قالب و فیلد آماده در نوک انگشتان شما، امکانات بی پایان ساخت زیباترین فرم ها را در اختیار خواهید داشت. ساخت فرم های پویا و تعاملی ، ساخت انواع فیلد های سفارشی ، ساختار دهی به داده ها و همینطور طراحی رابط بصری آنها را به سادگی ستیران تجربه کنید، در فرم ساز ستیران انواع روش های اتصال فرم به داده های درون یا برون سازمانی را از طریق انواع روش ها در اختیار خواهید داشت و می توانید فرم های تولید شده را بسادگی از طریق انواع روش ها در اختیار مخاطبین سازمان خود قرار دهید.

سامانه گردش کار

پلت فرمی برای خودکار سازی کارآمد فرآیند ها 

موتور گردش کار ستیران ابزار لازم جهت تبدیل فرآیند ها به الگوهای هماهنگ و تکرار پذیر را در اختیار سازمان ها قرار می دهد، تا بتوانند با سازماندهی منظم منابع(اسناد) و به جریان انداختن آنها در فرآیندهای سازمانی از دوباره کاری ها اجتناب کرده و باعث استاندارد سازی پروسه های موجود در سازمان شود.
دنیایی از ابزار ها و شروط و مراحل و انتقال ها را با فرآیند ساز ستیران زندگی خواهید کرد. در این دنیا امکان ناپذیرترین وظایف را به سامانه ما بسپارید تا غیر ممکن ها را ممکن کنیم.

سامانه گردش کار