راه حلی نو برای ارائه خدمات از راه دور

در زمان های حساس دورکاری میتواند سازمان را از به هدر رفتن منابع مانند زمان نیروی انسانی و یا هزینه مکانی برای دفتر ثابت مصون کند و حفظ ارتباطات نیروی انسانی با مشتریان و مخاطبان سازمان از مهمترین ارکان دورکاری یا کار در منزل می باشد.

هر مشتری جدید در این گونه وهله های حساس برای سازمان های مشتری مدار، فرصت لذت بردن از حل مسئله ای تازه یا برقراری ارتباطی جدید را ایجاد میکند. سیستم های مرکز ارتباطات پیشرفته ستیران ، پیشرو در فن آوری ارتباط با مشتری ، یک راه حل یکپارچه ارتباطی را ارائه می دهد که عملکرد را بالا می برد و سطح جدیدی از بهره وری و کارایی را پایه گذاری می کند.

مرکز ارتباطات با قابلیت هدایت هوشمند تماس های ورودی

با اتصال تماس های ورودی بصورت هدایت شده ، مشتریان خود را به اپراتور مناسب ، در زمان مناسب متصل کنید،  رضایتمندی آنان را به حداکثر برسانید و آنها را در اولین تماس با خدمات متناسب پاسخگو باشید.

ابزارهای تجزیه و تحلیل داده های ارتباطی

با دسترسی به داده های عملیاتی غنی برای تصمیم گیری استراتژیک، کیفیت ارتباطات را تجزیه و تحلیل کنید، عملکرد را بهبود ببخشید و باعث افزایش ارزش کسب و کار خود شوید.

انطباق و امنیت

اطمینان حاصل کنید که از آخرین مقررات و استانداردها در حوزه کاری خود در ارتباط با مشتریان پیروی کرده و از داده های حساس مشتری محافظت می کنید.

ارتباطات omnichannel

فارغ از این که مشتریان شما کدام کانال ارتباطی را ترجیح میدهند ، قدرت برقراری ارتباط همزمان و بهینه با مشتریان را به اپراتور های خود اعطا کنید .

مرکز تماس خروجی قدرتمند

برای  اپراتور های خود امکان تمرکز بر پر ارزش ترین مشتریان و ارتباطات را فراهم آورید و از این طریق بازدهی سازمان  بخصوص مرکز ارتباطات خود را بالا ببرید.

مشارکت نیروی کار

عملکرد خود را با به کارگیری منابع مناسب در زمان مناسب بهینه کنید – و انگیزه لازم را برای  نیروی انسانی خود  جهت انجام وظایف به بهترین شکل  حفظ کنید.

تمامی انتظارات از یک مرکز ارتباطات فناوری محور با ستیران برآورده می شود

بدون توجه به ابعاد پروسه پشتیبانی از ارتباط با مشتریان در هر کسب و کار و یا صنعتی، مدیران بخش مرکز ارتباطات سازمان ها همگی تقریبا همیشه با مشکلات مشابهی در حال جدال هستند. راه حل های جامع سیستم یکپارچه ارتباطات ستیران این مشکلات را به صورت پیشرونده ای برطرف نموده و عملکرد سازمان را از روز اول استفاده بهبود خواهد بخشید.

درخواست دموی نرم افزار جهت دورکاری

در صورت نیاز به برگزاری جلسه معرفی سامانه ها بصورت غیر حضوری و یا حضوری، درخواست خود را در این بخش ثبت نمایید.
Noble_Support_rotatorx2-640x386
پیشرفته ترین راه حل های ارتباطی با مرکز ارتباطات ستیران
خودکارسازی فرآیندها
خودکار سازی فرآیند های روتین ، افزایش کارآیی و آزاد کردن زمان اپراتورها و پرسنل جهت مدیریت کارهای پیچیده تر را به همراه خواهد داشت .
نظارت منطبق بر سیاست های سازمان
ابزارهای فراگیر نظارتی ستیران به شما کمک می کنند ضمن حفظ سطح بهره وری ، الزامات پیچیده نظارتی را رعایت و خواسته های مدیران ارشد را برآورده کنید.
بینش تجاری قابل پیاده سازی
با استخراج داده های استنباطی و درک ارتباطات میان داده ها از طریق ابزار های گزارشی ستیران بینش تجاری خود را گسترش داده و آن را در قالب تصمیم گیری ها و پیشرفت های تجاری عملی کنید.
بهینه سازی نیروی انسانی
استراتژی های سازمان را برای اطمینان از دستیابی به مدیریت صحیح منابع در جهت ارائه بالاترین سطح خدمات ارتقاء دهید.
راه حل های انعطاف پذیر در مقابل تغییر در نیازها
چه نیازهای فصلی داشته باشید ، یا رو به رشد باشید ، یا تعدیل نیرو می کنید ، راه حلهای ما مطابق با نیازهای فعلی و آینده ظرفیت شما تنظیم می شود.