مرکز تماس

معرفی سامانه مرکز تماس ستیران

مرکز تماس ستیران تنها سامانه بومی و ایرانی در حوزه مدیریت تماس ها و یکپارچه سازی کانال های ارتباطی است که برای سازمان حذف خطای انسانی و کارهای تکراری در مدیریت کانال های ارتباطی سازمان را به ارمغان می آورد.

افزایش سرعت و کیفیت انجام کارها، تجمیع و یکپارچگی کلیه کانال های ارتباطی جهت خدمت رسانی بهتر و در نهایت گردش درخواست ثبت شده در سیستم به وسیله تعریف وظیفه و اختصاص به کاربران، تمامی مراحلی است که با سامانه مرکز تماس ستیران بصورت سیستمی و نرم افزاری توسط ماژول های متعدد و قدرتمند مدیریت می شود.

مرکز تماس screenshot

لیست ماژول های سامانه مرکز تماس ستیران

گفتگوی آنلاین Chat

پنل کاربری اپراتور Agent Panel

والبرد Wall board

صندوق صوتی Voicemail

گزارش ساز Report Generator

ربات تماس گیر خودکار Autodialer

فرم های هوشمند FORMS & PDS

سیستم گردش کار (و اسناد) Workflow

مدیریت مخاطبین Contact Manager

ابزار تبدیل متن به صوت TTS

توزیع خودکار تماس ACD

مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

مرکز تلفن پیشرفته شبکه ای IP-PBX

تلفن نرم افزاری Softphone

0

مشتری دولتی برای این محصول

0

سال سابقه فعالیت در حوزه ارتباطات

0

ماژول و ابزار ارتباطی یکپارچه

درخواست دموی نرم افزار مرکز تماس

در صورت نیاز به برگزاری جلسه معرفی هر یک از محصولات ستیران به صورت غیر حضوری و یا حضوری، درخواست خود را در این بخش ثبت نمایید.

ویژگی های شاخص سامانه مرکز تماس ستیران

پشتیبانی کامل از کلیه CRM های شناخته شده بازار

دارای ابزارهای آماده جهت خدمات دولت و شهروند الکترونیک

دارای والبرد های تحت وب از کلیه قسمت ها و اطلاعات مورد نیاز

تعریف انواع آلارم با استفاده از IVR, SMS, Email, Pop Up

استفاده از تکنولوژی های روز SQL – C# – .NET – Ajax

ساختار کاملاً داینامیک و عدم وابستگی به شرکت حتی برای پیچیده ترین تغییرات

دارای ساختار یکپارچه ارتباطات از کلیه روش ها تماس ، فکس ، ایمیل ، پیامک و..

قابلیت تولید انواع گزارشات مدیریتی تحت وب

قابلیت ارجاع کلیه مورد های ثبت شده در کلیه ماژول ها

پشتیبانی کامل از کلیه روش های ارتباطی با دیگر سامانه ها

عدم استفاده از سامانه های کد باز Asterisk وElastix

دارای سیستم بسیار پیشرفته و کامل صف بندی برای تماس های ورودی و خروجی

پشتیبانی از کلیه انواع مرکز تلفن هاSiMENSE , Panasonic , NEC , Alcatel , Mitel

دارای قوی ترین سامانه طراحی اسکریپت IVR به صورت درختی و سلولی

قابلیت ساخت انواع داشبورد های مدیریتی

چرا مرکز تماس ستیران؟

می توان گفت بالای 90 درصد شرکت های فعال در این حوزه از نرم افزار کد باز استریسک استفاده می نمایند که پایداری بسیار پایین ای داشته ، توسعه پذیری بسیار سخت و پر هزینه ، ساختار تحت لینوکس و پیچیده ، امکانات محدود برای IVR و ماژول های ارتباطی دیگر چون فکس، ایمیل و. ..

دارای قوی ترین سامانه طراحی اسکریپت IVR به صورت Workflow با قابلیت های Unified Communication و نیز دارای ساختار طراحی IVR به صورت درختی و سرویس بیس برای کاربران، بدون نیاز به دانش فنی در خصوص سامانه.

ارائه سامانه بصورت تحت وب و نرم افزار ویندوزی بصورت همزمان امکانات گسترده ای به ارمغان می اورد، بخش تحت ویندوز امکاناتی همچون ارتباط امن و ساده با پایگاه داده های فعلی سازمان و همچنین سرعت بالا در دسترسی به انواع فایل ها را فراهم می آورد و در عین حال ، تلفن تحت وب محدودیت مکانی را برای اوپراتور ها از بین خواهد برد (WebRTC) و اوپراتور های شما از روی مرورگر و وب سایت و از منزل یا هر مکانی می توانند به فعالیت خود بپردازند.

عدم تغییر در ساختار آنالوگ و TDM شما به گونه ای که اگر شما از مرکز تلفنی مثل پاناسونیک و یا برند های دیگر استفاده می کنید سامانه ستیران بدون تغییر در آن ساختار و تحمیل هزینه های گزاف با همان امکانات موجود تمام قابلیت های خود را ارئه می نماید،برای مثال سامانه ستیران حتی داخلی های آنالوگ پاناسونیک را درون گروه های خود قرار داده و همانند یک داخلی Voip با آن برخود می نماید ، لذا شما هزینه ای جهت تغییر سخت افزار های خود نخواهید پرداخت

داشبوردها و گزارشات مرکز تماس

مرکز تماس ستیران با وجود انواع داشبورد های مدیریتی و امکان اختصاصی سازی داشبورد های مورد نظر،نظارت کامل بر اپراتور ها و جریان ها و روند های ارتباطی سازمان را فراهم آورده و قابلیت نمایش آنلاین اطلاعات وداده ها را به مدیر و کاربران ناظر خواهد داد. برای مثال مدیر می تواند متوجه شود روزانه چه میزان تماس دارد ،ساعت های شلوغ تماسی چه ساعاتی هستند و یا میانگین تماس ها در هر ساعت چه تعداد تماس بوده است، کدام اپراتورها بیشترین تماس ها رو پاسخ داده اند ، تماس گیرندگان از کدام اپراتور ها راضی تر هستند ، بیشترین تماس های ناموفق در چه زمان هایی هستند ، بیشترین درخواست های تکراری تماس گیرندگان چیست ، بیشترین تماس گیرندگان از چه منطقه ای هستند ، بیشترین تعداد نفرات در صف انتظار چه تعداد بوده است، بیشترین و میانگین زمان انتظار چه مقدار بوده است ، میانگین مکالمات در روز چقدر بوده ، میانگین مکالمه هر اپراتور چقدر است ، طولانی ترین تماس مربوط به چه کسی بوده و ده ها گزارش و نمودار دیگر.

داشبور پیشرفته مرکز تماس ستیران screen shot

نمایش خودکار اطلاعات تماس گیرنده

قابلیت ارسال پرونده و اطلاعات شخص تماس گیرنده به سیستم های دیگر همچون CRM برای بازخوانی خودکار فرم ها بر روی کامپیوتر کاربران به منظور صرفه جویی در زمان اپراتور ها و افزایش دقت در پاسخگویی بر حسب اطلاعات قبلی از تماس گیرنده.

بالانس گروه اوپراتور ها

سامانه به صورت هوشمندانه در صورت ایجاد ترافیک بالا در یکی از گروه های تماسی سازمان و وجود اپراتور های آزاد در گروه دیگر، اپراتور های آزاد و مجاز از گروه اول را به گروه دوم انتقال می دهد تا حجم تماس دو گروه متعادل شود.

محیط یکپارچه

کاربران در یک محیط به تمام امکانات سیستم ( تلفن، فکس ها، ایمیل ها ، فایل ها … ) دسترسی خواهند داشت که باعث می شود محیط کار سریع و بسیار کاربر پسند باشد.

ارتباطات داخلی

اوپراتور ها از انواع روش ها همچون چت کردن با یکدیگر در ارتباط خواهند بود و به وقت نیاز موارد مورد نظر خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و بازدهی سازمان شما را ارتقاء خواهند داد.

مقالات مرتبط

استفاده از نرم افزار مرکز تماس برای بهینه سازی شاخص کلیدی عملکرد(KPI)ها

مراکز تماس مجموعه ای از شاخص های کلیدی خود را دارا هستند که مدیران با به کارگیری آن...

نقش تکنولوژی در شیوه های نوین کنترل پرسنل با شاخص های کلیدی عملکرد (KPI)

با تحقیق پیرامون شاخص‌های کلیدی شرکت‌ها و سازمان‌ها بدون توجه به نوع کسب‌وکار و اندازه آنها، این نتیجه...